Poslední z výherkyň, která od nás dostala přístroj AVS, je čtenářka s nickem blesksoft. Přečtěte si, jak odpověděla na námi položené otázky...

AVS


Ještě jednou bych ráda poděkovala za AVS přístroj. Manžel měl přístroj asi před 10 lety půjčený a měl s ním velice dobré zkušenosti.

Když jsem se dozvěděla, že jsem byla vybraná, brečela jsem radostí. Bohužel syn brečel vzteky, že po něm budu chtít zase nějaké cvičení a že si už vůbec nebude moct hrát. Když jsem mu vysvětlila, že bude jen 15 minut ležet v posteli, bude poslouchat se sluchátky a brýlemi na očích, tak se uklidnil a začal se na přístroj těšit. Neustále se mně vyptával, kdy už pro něj pojedu.
Syn se narodil 4kilový a porod byl pro něj velkou zátěží. Dvě hodiny po porodu měl Tachypnoii a od té doby se to s námi táhne. Jako malý vůbec nechtěl tužku do ruky - jemná motorika byla katastrofální. Ve školce byly problémy, protože si neumí hrát s dětmi a je velice impulzivní. Od 3 let jsme chodili na logopedii k paní učitelce ze speciální školy, a ta nám velice pomohla i s rozvíjením jemné motoriky. Do školy měl odklad. Nástup do první třídy byl stresující pro všechny. V pololetí byl přeřazen do jiné třídy, což dítěti na sebevědomí nepřidá. Když už jsem byla na pokraji zhroucení, velmi mi pomohla žena-in! Míša Kudláčková jednou za čas vykládala karty čtenářkám na dotazy, které tady pokládaly. Zeptala jsem se na syna, protože jsem měla doopravdy strach, že ho vyloučí ze školy a bude muset do „zvláštní školy“. Míša mi odpověděla, že se syn dostane k nějaké ženě odbornici v oboru, a ta mu velice pomůže. A taky ano. Na alergologii mi dali vizitku psycholožky, která se zabývá percepční metodou stimulace mozku. Je to náročné, ale velmi to synovi pomohlo. Míšo, já tě nemít, tak už jsem v blázinci. Moc děkuju!

Včera jsem přístroj přivezla domů. Syn byl hned nachystaný na posteli. Přístroj byl ihned zprovozněný. Návod i pro naprosté antitalenty. V pěkném pouzdře, takže nebude žádný problém s jeho převážením i o dovolené. Nastavila jsem mu program číslo a spustila. Moc se mu to líbilo. Přístroj budeme používat každý den i o prázdninách, protože jeho účinky se jistě projeví až za nějaký čas. Sama jsem moc zvědavá, jak na syna zapůsobí, a zda mu pomůže.

AVS

Ještě jednou moc děkuju

blesksoft

Milé čtenářky,

pokud vás zajímá cokoliv o přístrojích AVS, například to, jak vám mohou pomoci, pro koho jsou vhodné a pro koho být vhodné nemusí, pošlete svůj dotaz na adresu zuzana.sommerova@zena-in.cz. Všechny vaše dotazy předáme MUDr. Oldřichu Štemberovi, psychiatrovi a odborníkovi na biomedicínu.

Odpovědi na vaše otázky najdete v některém z dalších článků o přístroji AVS.

Reklama