IMG-2365.jpg

E-shop Zemito je obchod s eko produkty pro domácnost, ale i pro děti, zahradu či péči o tělo. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství přípravků, které jsou šetrné k naší planetě. Mnoho z nich je například ve skleněných či papírových obalech, a když už jde o plast, je recyklovatelný a s přírodním obsahem bez chemických látek.

O co se bude soutěžit?

Almara soap, Přírodní Scrub Sweet Coffee
Vrchní vrstva naší pokožky se neustále obnovuje. Aby byla opravdu dokonalá, musíme jí s tím trochu pomoci. Přírodní kávový scrub od Almara Soap obsahuje jen přírodní suroviny, které napomáhají odstraňování odumřelých kožních buněk, prokrvují pokožku a zanechávají ji příjemně hebkou.

5f45042aaf26e10810-almara-soap-prirodni-scrub-sweet-coffee-85g.jpg

Almara Soap, Konopné mýdlo
Přírodní konopné mýdlo od Almara Soap obsahuje vše, co vaše pleť potřebuje, a je vhodné i na vlasy. Toto konopné mýdlo vám vykouzlí úsměv na tváři i bez legendárních účinků této zajímavé rostliny. Mýdlo je vyrobené z konopných semínek a díky obsahu chlorofylu, minerálů a nenasycených mastných kyselin, má výborné účinky na různé kožní problémy.

10813-almara-soap-konopne-mydlo-90g.jpg

Včelobal, Voskovaný ubrousek
Ubrousek ze včelího vosku má kromě krásného designu zázračné vlastnosti. Jsou přirozeně přilnavé a prodyšné – není je tedy třeba navlhčovat a dokážou bezpečně přikrýt i fermentující potraviny (jogurt, těsto na chleba apod.).

Při nutnosti umytí, ubrousek umyjte pouze ve vlažné vodě a vysušte. Při správné péči by vám měl vydržet i víc než rok. Pro obnovení jeho schopností se dá nanovo navoskovat a používat dál. Tento magický plášť na potraviny je vyrobený v malé obci Marianka na Slovensku z vosku od lokálních včelařů, jojobového a kokosového oleje, pryskyřice a 100% bio bavlny s GOTS certifikátem.

Bez-nazvu.jpg

Dulcia, Tělový krém s provitamínem 
Malá troška přírodní kosmetiky vám díky spojení vzácných olejů, blahodárné růžové vody a provitamínu B5 zaručí hydrataci a posílení elasticity. Krém je vhodný hlavně pro suchou a zralou pokožku, ale používat ji můžete i na normální typ pokožky. Díky tomu jí pomůžete udržet si mladost i ve zralejším věku.

  • 100 % přírodní slovenský produkt
  • 77 % ingrediencí pochází z bioprodukce
  • Vhodný pro suchou a zralou pokožku, stejně tak jako pro normální pokožku
  • Obsahuje vzácné oleje, vitamíny a růžovou vodu
  • Hydratuje a zvyšuje elasticitu
  • Obal je vyrobený bez BPA

11785-dulcia-telovy-krem-s-provitaminem-b5-175ml.jpg

Soutěžní otázka:

Co všechno děláte proto, abyste chránily naši planetu?

Odpověď mohou do komentářů připsat registrované uživatelky s vyplněnými údaji do pondělí 31.8.2020 do 12:00 hodin.

Reklama