Tento produkt jsme měli možnost vyzkoušet i my v redakci. Po měsíci jsme shrnuly naše zkušenosti a pocity. Je to skvělé, že jedna lžička denně zajistí přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Podle doporučení se sypká a jemná zelená směs užívá denně, perfektní je její variabilita. Můžete ji rozpustit ve vodě a vypít, smíchat ji s džusem, s ovocným pyré nebo si ji přidat do jídla. Nám se osvědčilo ji zakomponovat do ranní snídaně a mít hned po ránu dobrý pocit, že dobře nastartujeme den a uděláme něco pro své zdraví. Naše doporučení - výborně se hodí do smoothie, kde s ostatními ingrediencemi doladí ten správný čisticí koktejl plný energie a vitamínů. Pokud plánujete detox, rozhodně vyzkoušejte Blendeu SUPERGREENS.
5ad7466c630fbobrazek.png

Co jsme ocenili?

Dobrý pocit, že má naše tělo přísun vitamínů a důležitých živin. Odbourání stavu únavy a posílení imunity v náročných měsících, kdy řádí rýmy, nachlazení a chřipky. Je perfektní pro očistu organismu a pro detox. Díky tomuto životabudiči, který je třeba tělu dodávat pravidelně, je tělo odolnější vůči stresu, který je součástí našeho života.

Mladá pšenice, zelený ječmen, chlorella a spirulina. Pod všemi těmito názvy se schovává přírodní síla superpotravin, která je ukryta v zeleném prášku Blendea SUPERGREENS. Tato kombinace obsahuje výjimečně vysoké množství živin a vitamínů. Jen jedna lžička denně zajistí přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Blendea SUPERGREENS doplňuje cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec. Zelené superpotraviny,obsahují komplex zdraví prospěšných živin a vitamínů, které detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Blendea SUPERGREENS obsahuje:

 • BIO mladou pšenici pro podporu imunity (30 %)
  Mladá pšenice obsahuje 17 aminokyselin a množství proteinů. Zlepšuje trávení, redukuje záněty a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Zbavuje tělo nečistot, těžkých kovů a jiných toxinů.
 • BIO zelený ječmen pro dostatek energie po celý den (30 %)
  Zelený ječmen chrání lidské tkáně před karcinogeny. Přispívá ke kvalitnějšímu spánku, pomáhá při snižování nadváhy a čistí pleť. Posiluje imunitní systém a dodává potřebnou energii.
 • BIO spirulinu pro mladší a zdravější vzhled (20 %)
  Spirulina má vysoký podíl rostlinných bílkovin (50-70%). Zmírňuje projevy různých nemocí, včetně diabetu 2. typu, alergií a onemocnění srdce. Zpomaluje stárnutí pleti.
 • BIO chlorellu pro detoxikace těla (15 %)
  Chlorella funguje jako přírodní antibiotikum a urychluje proces detoxikace. Podporuje regeneraci tkání a obranyschopnost. Odbourává cholesterol v krvi a přispívá ke snížení vysokého tlaku.

Více informací se dočtete na webových stránkách Blendea , kde můžete Blendeu SUPERGREENS zakoupit nebo se inspirovat recepty nejenom na zdravé smoothie.
5ad747086eaffobrazek.png

Přečtete si i vyjádření našich spřátelených blogerek, které od nás také produkt Blendea SUPERGREENS získaly:

Přečtěte si také:

Reklama