To čtenářka dalšího příspěvku nám svůj nick bleblemcy s klidem prozradí. A navíc i poodhalí zákulisí plesu naší nejznámější komerční televize, včetně toho, co všechno se jí na této prestižní akci přihodilo :)

Dobrý den,
do tanečních jsem nechodila, ale tančit jakž takž umím díky jednomu partnerovi z mého raného mládí, který mne to naučil. A ačkoliv mně osobně připadá, že skáču jako koza mezi zelím, tak i manžel je s mými tanečními schopnostmi spokojen. Zvlášť, když jdeme na ples a už má tak třetí pivo tak tančím dle jeho názoru jako víla.

Před zhruba šesti lety nás pozval na ples TV Nova kamarád, který tam byl zaměstnán a dostal dva lístky pro sebe a dva pro přátele. Chtěla jsem vypadat perfektně a tak jsem si asi po týdenním běhání po půjčovnách společenských šatů půjčila velmi, ale velmi drahé šaty. Byly opravdu nádherné, zvýrazňovaly na postavě přesně to, co jsem zvýraznit chtěla a naopak určité nedostatky dokázaly rafinovaně skrýt. Jedinou jejich vadou bylo, že na mou výšku byly prostě moc dlouhé, ale ples měl být už druhý den a tak jsem v nich vyrazila.

Tančili jsme a dobře se bavili, jídlo bylo úžasné, no prostě ples ve velkém stylu. Samozřejmě jsme i popíjeli nějaké alkoholické nápoje, takže po půlnoci už nás chvílemi trošku neposlouchaly vlastní nohy. Šli jsme ještě jednou na parket dát si poslední taneček a pak rychle domů vyspat se z toho opojení.  Za našimi zády tančil jeden velmi známý moderátor Novy s partnerkou, a jelikož byl již ovíněn nad svoje síly, zamotal se i se svou tanečnicí a ta mi svým vysokým jehlovým podpatkem přišlápla zdobený lem oněch vzácných, ale dlouhých šatů. Podpatek se jí do lemu „šikovně“ zasekl a jak s ní její tanečník ničeho si nepovšimnuv neustále pokračoval v započatém pohybu, bylo odspodu slyšet zřetelné trhání látky na mých šatech. Takhle krásně zaseknutí jsme se všichni čtyři složili na valnou hromadu. V šatech byla díra jako hrom a já zůstala nešťastně sedět na podlaze, zatímco se ostatní sbírali ze země. Onen známý moderátor se ke mně sklonil a vrávoraje mi podával ruku, aby mi pomohl vstát. Ovšem asi rychlým pohybem nebo tím hlubokým předklonem se mu neudělalo dobře a na ty moje nešťastné šaty si trošku ublinknul.

Na obhajobu tohoto moderátora musím prohlásit, že se velmi omlouval a škodu na šatech uhradil a to dokonce v dvojnásobné výši.
Stejně to byl, ale krásný ples.

Přeji hezký den
bleblemcy

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

____________________

Tak to věřím. Televize Nova si na svých plesech opravdu nechává záležet. Třeba jsme vás viděli i v jejich záznamu a ani o tom nevíme :)
Každopádně ten moderátor se zachoval velmi gentlemansky.
Děkuji, že jste napsala. Opravdu pěkný, plesový příspěvek.
Saša

Téma dnešního dne: 11. ledna 2013: Plesy a plesání

 • Máte ráda plesy a chodíte na ně?
 • Vyhrála jste někdy něco v tombole?
 • Byla jste i na nějakém plese, který byl v duchu třeba Plesu v pražské Státní opeře?
 • Kolik byste byla ochotna nejvíc zaplatit za vstupenku?
 • Na jakém plese jste byla naposledy
  nebo naopak, na jaký se chystáte?
 • Který společenský tanec je vám nejbližší?
 • Chodila jste do tanečních?
 • Vzpomeňte na své taneční začátky.
 • Napište nějakou humornou historku z tanečního bálu :)

Záchytných bodů je dost
Příspěvky k dnešnímu tématu
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek, hodící se k chystání na ples. Lak na vlasy, tužidlo na vlasy a sadu očních stínů kosmetiky AVON.

d

Reklama