Nad dnešním tématem se zamyslela také čtenářka s nickem bleblemcy. Přečtěte si její zajímavou úvahu, ve které se dozvíte mimo jiné i to, proč si myslí, že je prostituce nejstarší řemeslo.

Dobrý den,
v nevěstinci jsem nikdy nebyla. Je ovšem pár věcí, které budí mou zvědavost. Například nevím jakým způsobem dochází k výběru souložnice. Promenují se tam snad děvčata nahá a pánové je obcházejí a na základě nějakého vstupního pohovoru si vyberou? Nebo je na baru k dispozici nějaký katalog všech nabízených modelů? V dnešní technické době je i docela dobře možné, že dívky mají nahraný na disku firemního počítače svoje profily a pánové si vyberou podle PC.

Zanechám tedy spekulací a přiznám se, že má zvědavost není zas tak veliká, abych hampejz navštívila. Možná, kdyby se v některém konaly dny otevřených dveří, šla bych se ze zvědavosti podívat.

Co se týče mého názoru na prostitutky, je velmi rozporuplný. Nedávno jsem se svým známým vedla polemiku o prostituci. On tvrdil, že je pro něho lepší si zaplatit za sex a mít jistotu, že ho dostane než vzít nějakou slečnu na večeři a do kina a pak dostat tak nanejvýš pusu. Oponovala jsem mu, že to je vlastně pro ženy urážka pokud automaticky počítá se sexem za večeři. Kdybych za každou večeři měla dostat sex, měla bych ho denně. Přece nejde jen o to jedno, a pokud musí uspokojit sexuální potřebu nejsem rozhodně proti, aby šel za prostitutkou. Jen od ní nemůže očekávat nic jiného než ten sex a to ho přece zákonitě musí přestat po nějaké době bavit. Vůbec mě nepochopil a tvrdil, že uklízet a vařit si umí sám. Já jsem se mu snažila vysvětlit, že domácí práce jsem v tuto chvíli neměla skutečně vůbec na mysli. Měla jsem přece na mysli psychickou stránku věci. Nakonec se urazil a skoro jsme se pohádali.

To mne právě přivedlo na myšlenku, že už  vím proč je prostituce nejstarším řemeslem. Muži nikdy nechápali ženy a ženy vždycky chtěly chápavé partnery. A tohle je šance právě pro hampejznici. Ať už to dělá z nedostatku financí nebo sebeúcty. Pro zábavu to snad můžou dělat jen nymfomanky a nymfomanie je nemoc tak by si namísto toho měly zajít k lékaři. Prostitutku nemusí muž chápat, stačí, když jí dost zaplatí a tady je zakopán pes. Pokud na to má žena náturu a udělá ze svého těla obchodní artikl muži stejného typu jako onen můj známý, si vždycky rádi zaplatí. Jistě jsou mezi nimi třeba muži zaneprázdnění svou prací, kteří ale opět nemají čas na skutečný vztah a chápání ženské duše a tak to řeší tímto způsobem. Pak jsou i muži, kteří mají mnohem větší sexuální apetit než jejich manželky a tak jdou také „nakupovat“, ale nepramení ten nedostatek sexu opět z nedostatku vzájemného pochopení? Nemusíte se mnou souhlasit, ale je to prostě můj názor.

Ono asi chce i svoje mít náturu na sex se ženou, jejíž tělo už ten den válcovalo nespočet dalších mužských těl. A nepředstavovat si u samotného aktu kdo byl asi těsně před vámi a jestli se dívčina po jeho akci pořádně vydrhla.

Co se samotných prodavaček týče, tak ty v „kamenných obchodech“ pokud mají aktuální lékařské osvědčení, jsou čisté po těle i po prádle a nesypou vám do pití rohypnol tak ať si své řemeslo provozují. Jistě existuje i velké nebezpečí pro ně, že je zákazník napadne, ale už mají jistě svou vlastní „bordelguard“.
Horší je to s těmi na ulici a u silnic. Tam je to nebezpečí oboustranně jistě mnohem a mnohem větší.

Závěrem se zamýšlím, jak bych reagovala, kdyby můj muž takové zařízení navštívil. Pokud bych se to tedy dozvěděla, ale bylo by jistě lépe, kdyby ne. Asi bych se snažila přijít na to, proč a co mu se mnou v sexuální oblasti chybí. Jestli bych to překousla, ovšem netuším pro mne je to nevěra ať je to prostitutka nebo kolegyně z práce. Je to pořád sex a tělesné propojení s někým jiným. Upřímně opravdu nevím.

Všem krásný den přeje
bleblemcy

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Mám podobného známého jako vy, a na toto téma se také většinou pohádáme. On mi zase tvrdí, že každá žena je svým způsobem prostitutka, protože ji manžel vyplázne každý měsíc celou výplatu. Je to prostě idiot a může si s tím vaším kamarádem podat ruku :)
I já Vám přeji krásný den a děkuji, že jste napsala. Opravdu dobrý příspěvek.
Saša

Téma dnešního dne: Veřejné domy, hampejzy a nevěstince

 • Jaký je váš názor na dnešní tzv. night-cluby?
 • Máte ve městě (vesnici) také takový?
 • Můžou tyto „domy“ narušit poklidný chod města či vesnice?
 • Co byste dělala, kdybyste zjistila, že váš partner v takovém zařízení byl?
 • Cítíte vůči prostitutkám lítost nebo opovržení?
 • Myslíte, že ty uvnitř budov to mají těžší nebo jednodušší, než ty na ulici?
 • Jaká je podle vás nejčastější klientela bordelů?
 • Co myslíte, že vede ženu k tomu, že se dá na prostituci?
 • Když už s tím začne, vede vůbec cesta zpátky?
 • A co vede muže k tomu, že využije jejich služeb?
 • Dokázala byste vy sama se živit prostitucí?

Odhoďte stud a pojďte si společně se mnou povídat na téma staré jako lidstvo samo. Těším se na vaše příspěvky.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: společenskou hrou: Nevinné hrátky (doporučuji hrát jen s tím svým :)

d

Reklama