Čtenářka s nickem Bleblemcy se za mužskýma neohlíží. Ale její příspěvek tím rozhodně nekončí. Zašla si totiž jednou s kamarádkami na pánský striptýz. A to rozhodně stojí za přečtení.

Dobrý den,
nikdy se neohlížím za žádným mužským, abych nezakopla a nebo nenarazila do lampy, tak se koukám raději na cestu. Opravdu jsem asi divná, ale nemám a ani jsem nikdy neměla tuhle potřebu. Líbí se mi chlapi urostlí ani ne extra svalnatí a ani ne sádelnatí. Zkrátka takoví akorát. Je mi jedno jaké mají vlasy hlavně, že je mají umyté. Je mi i jedno jaké mají oči nebo zda jsou vousatí a nebo plešatí. Na chlapovi mě musí něco zaujmout. Chůze nebo způsob pohledu to jak se pohybuje, nebo mě často přitahuje vůně. Na televizi se ani nedívám, ale když se zamyslím, koho jsem tam poslední dobou viděla, tak mi jako první vytane na mysli pan Zeman a to rozhodně můj idol není. Asi se opravdu dívám málo a v nesprávnou hodinu. Tím bych mohla pro dnešek skončit, ale já teprve začínám. Protože byl do tématu zahrnut i pánský striptýz tak o tom něco málo mám.

Asi před deseti lety jsme se rozhodly ještě se třemi kamarádkami navštívit v místním větším, říkejme tomu honosně Discobaru, pánský striptýz. Akce probíhala celkem v pohodě, pánů bylo několik a nevypadali špatně. My jsme si daly pár panáčků a celkem dobře se bavily. Hoši tančili a stahovali oblečení jak had kůži a taky se při tom tak vlnili a kroutili. Pak, ale jeden z aktérů vzal na parket slečnu z publika a nechal se od ní svléknout a během vystoupení svlékl i on ji. Nevím, zda patřila k programu a nebo byla skutečně jen návštěvnicí, ale byla velmi žhavá a zvědavá na striptérovo nádobíčko. Z téhle podívané jsem už tolik nadšená nebyla.

To jsem ovšem ještě netušila, co bude následovat. Seděly jsme kolem stolu na dlouhé lavici, když v tom jeden ze striptérů vyskočil křepce nahoru a tanečním krokem se po lavici prošel kolem mých kamarádek až ke mě. Stoupl si mi za záda a tu svoji hadici mi otloukal v rytmu hudby o hlavu. Nezmohla jsem se vůbec na nic a tupě jsem držela jak opařená ovce jen zabečet. Frajer pak hbitě seskočil z lavice, věnoval mi dle jeho mínění okouzlující úsměv a pokračoval v produkci. Všem to přišlo ohromně vtipné jen já jsem si s nepříjemným pocitem neustále osahávala obouchaný vršek hlavy.

Na závěr vystoupení začali hrát pomalou romantickou píseň, pánové si na svá nahá těla hodili lehké župánky a v nich se vydali každý vyzvat jednu z přihlížejících dam k tanci. Otloukač přišel pro mě a já, abych nevypadala jako sucharka tak jsem tančit šla. Během tance mě začal směrovat do nejtemnějšího koutku místnosti a nabízel mi i jiné radovánky než se na něho jen dívat. Nevím, z jakého důvodu jsem na něho zapůsobila tak sexuálně vyhladověle. Dle jeho mínění jsem v tomto směru nezbytně potřebovala jeho pomoc. Tento jeho „skvělý“ úsudek asi vzešel z toho, jak jsem hezky držela při „oťukávání“. V tu chvíli jsem se beze slova otočila na patě a nechala ho tam stát.

Kamarádky si myslely, že si dělám legraci, ale myslely si to jen do té doby než jedna z nich asi po týdnu našla na internetu videa a fotografie z tohoto vystoupení. Na nich nejen onu svlékanou slečnou z publika, ale i další dost choulostivé záběry s návštěvnicemi v rouše Evině v náruči těchto nahých pánů. Scény se odehrály v podniku mimo parket a mimo oficiální program a pochybuji, že k jejich zveřejnění poskytly dámy svůj souhlas.

Na pánský striptýz jsem se od té doby již nikdy neodvážila a ani už neodvážím. Věřím tomu, že takhle jistě neprobíhá a ani probíhat nemá, ale mě tohle jako zkušenost bohatě stačilo.
Podotýkám, že příběh je skutečně pravdivý a to se vším všudy.

Krásný den přeji všem
Bleblemcy

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

No teda, to jsou zážitky. Já jsem si až do teď myslela, že striptéři přijdou, svléknou se a odejdou, a jak vidno, oni ještě pokračují.
A který, že to byl podnik?? (ne, dělám si legraci))
Děkuji, že jste napsala, mějte se moc hezky a pozor na striptéry ))
Saša

Téma dnešního dne: Za jakým mužem se ohlédnete?

  • Přistihla jste se někdy, že jste se ohlédla za nějakým cizím mužem?
  • Líbí se vám světlovlasí, tmavovlasí, dlouhovlasí, kudrnáči či holohlaví?
  • Čím vás upoutal ten váš?

A buďme ještě odvážnější

  • Šla byste na pánský striptýz?
  • Jak byste reagovala, kdyby vám někdo „daroval“, třeba na vaši narozeninovou oslavu, vystoupení striptéra?
  • Už jste něco podobného zažila?
  • Máte nějakou oblíbenou scénu (z filmu, televize nebo reklamy), kdy se se zálibou podíváte na jeho „pěkné“ tělo?
  • V čem vůbec vidíte mužskou krásu? (nemyslím tu duševní)
  • Je vám bližší svalnatý sportovec, vysoký topol, nebo roztomilá kulička?  

P.S. Toto téma je přísně zakázáno vašim mužům a partnerům, ale pokud vyhrajete, budiž jim odměnou, že až budou sedět na záchodě, tak jim budou vonět kuličky...
... co to kecám, budou tam hezky vonět kuličky :)

Dnešním dárkem jsou dva balíčky s WC bloky s tvarem čtyř kuliček Bref Power Aktiv.

dd

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Reklama