Hádejte, co má fotbalové hřiště společného s prvním klukem čtenářky Bleblemcy. Anebo nehádejte a rovnou se vrhněte na tento odvážný a skvělý příspěvek!

Dobrý den
naše první lásky jsou jako báby bezzubé, když olizují cukrlátka, zpívá v jedné písničce Jarek Nohavica.
Moje paměť je i tak děravá jako paměť a poslední zub té staré báby. Vůbec si nevzpomínám na nějaké ty dětské lásky. Snad jsem ani žádné neměla a tak tedy budu psát o tom svém prvním sexuálním klukovi.

Bylo mi sedmnáct a chtěla jsem se sexem začít až v osmnácti. Pak jsem, ale poznala Jeho a můj plán vzal za své. Byl o deset let starší než já, ale dnes, když vím, co vím tak musím říct, že těch zkušeností sám asi zas tolik neměl. Osudné horké letní noci mě doprovázel domů z letního kina, zkratkou přes les, kolem fotbalového hřiště. Co chvíli jsme se zastavovali a objímali se jak politici za dob komunismu a navzájem si kontrolovali jazykem ústní dutinu, div jsme jeden druhému neolízli zevnitř mozek. Takže ani nevím, jak jsme se ocitli na tom fotbalovém hřišti, kolem kterého jsme měli původně jen projít. Právě uprostřed fotbalového hřiště, i když v noci, se tedy odehrál můj první sex. Nemůžu říci, že bych z toho byla nějak extra nadšená a spíš jsem v duchu kroutila hlavou a říkala si: „proboha tak tohle je opravdu ono? Co na tom všichni mají? A to už to takový bude vždycky?“ Naštěstí to takový vždycky není a to je moc dobře, jinak bych si tyhle radovánky asi ráda odpustila už napořád, ale s tímhle mým prvním to takhle bylo vždycky.

Po tomhle zážitku jsem byla pěkně opíchaná tak akorát od komárů, kterých tam byly stovky, protože nedaleko hřiště teče řeka a navíc, jak jsem již zmínila, bylo to v lese. Takovéhle prostředí je komářím rájem a do toho jsme jim vběhli my nahatiny, nahatý. Můj partner na tom byl ještě o něco hůř, jeho pozadí jako by se totiž stalo terčem pro házení komářích šipek.

Brzy potom jsem ho seznámila se svou sestřenicí. Nějaký čas mi s ní byl nevěrný, než jsem na to přišla a vztah ukončila právě v den svých osmnáctých narozenin. Dokonce mě pak pozvali i na svatbu. Šla jsem a ráda, měla jsem totiž v té době už zkušenosti s jiným mladým mužem, který mi ukázal, že tohle tělesné potěšení může být skutečným potěšením a ne jen planým pojmenováním.

S tímhle svým prvním jsem se pak setkala po letech náhodou ve stejném zaměstnání, kam jsem nastoupila. Byl čerstvě rozvedený a myslel si, že bych mu třeba ráda poskytla útěchu. Já už byla, ale tenkrát s věkem, rozumem i zkušenostmi úplně někde jinde a neměla jsem zájem si znovu vyzkoušet, jak umí píchat komár.

Krásný den s prvním klukem přeje,
Bleblemcy

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Už podle vašeho komentáře jsem se těšila, až napíšete, a nezklamala jste! Skvělý příspěvek, který jsem si v duchu promítla jako film.
Moc děkuji, že jste ho poslala a před nastávajícím víkendem nás pobavila.
Mějte krásný den
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama