Svůj cíl okomentovala takto: „Můj cíl je zhubnout tak, abych se cítila dobře, mohla se zase začít bez obav hýbat a cvičit a ideálně se dostat na nějakou svou rozumnou ideální váhu a tu si pak udržet, což bude možná větší oříšek než samotné hubnutí s KetoMixem...“


Blanka je jednou ze čtenářek, které se s námi zapojily do projektu hubnutí s proteinovou dietou KetoMix. Jak se jí daří po šesti týdnech hubnutí: I když měla ze začátku problémy se zažíváním a musela je řešit s výživovou poradkyní, vše zvládla, nepřerušila hubnoucí plán a nyní má velkou radost, protože zhubla devět kilo. Na focení si přivezla tričko, které by si před tím nevzala. Hezky jí obepíná postavu a velmi jí sluší.


Články o Blance a její cestě najdete tady:

Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?
Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost k účasti. Svůj účel to celé splnilo, pár kilo je dole a rozhodně mám v plánu pokračovat. Přinesl mi lepší pocit sama ze sebe a víc pohody doma :-) 

Kolik se vám podařilo zhubnout kilogramů?
Zatím 9 Kg, pokračuji ale dále.

Kde jste nejvíce zhubla? Kde vidíte největší změnu?
Hubla jsem celkem rovnoměrně, ale nejvíc centimetrů ubylo přes pas a boky (cca 8 cm v obou partiích)

Měla jste během hubnutí hlad?
Ne, vůbec. 

Uspokojily vás produkty KetoMix chuťově? Jaká byla příprava jídel? 
Příprava všech jídel je rychlá a snadná. Některé produkty mi chutnaly víc, něco méně, ale třeba polévky, které si Zuzka ještě přiobjednávala, tak ty mi nechutnaly vůbec a měla jsem problém je pozřít. Je to individuální... Naopak jsem si oblíbila nejvíc chuťově palačinky, pro rychlost přípravy koktejl, hlavně s kávovou příchutí a taky jsem byla moc ráda za houstičky, protože pečivo mi občas chybělo třeba na snídaně... Kaše na mě byla i po přidání většího množství vody moc hutná, tak jsem z ní pak pekla lívanečky a ty byly super... Také jsou výborné čokolády nebo čekankový sirup a pomazánka BioNuta, které jsem si přikoupila. Člověk pak tak může občas i ‚beztrestně‘ mlsat a to je dobrá motivace k tomu, aby to vydržel... 

Co vás na dietě baví?
Hlavně to, že to funguje a výsledky začnou být docela rychle vidět. 

Máte nějakou vtipnou historku z hubnutí?
Občas bylo vtipné, když už si dcera zvykla na to co jím a co nejím, tak pak poučovala ostatní, když mi něco nabízeli, že tohle mamka jíst teď nemůže a fungovala taky tak trochu jako můj ‚hlídač‘, abych náhodou nesnědla něco co nemám... :-)

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí?
Už si začínají všímat, takže pozitivně...
 
Jaké máte plány do budoucna? Chcete ještě v hubnutí pokračovat? 
Ano, rozhodně do toho půjdu dál. Dostaly jsme nabídku pokračovat dál už přímo od společnosti KetoMix, tak ji ráda využiji.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů? 
Jestli váháte nad proteinovou dietou a nejste si jisté zda do toho jít, tak věřte, že to funguje, my jsme toho důkazem :-) A bezvadné je, že tuhle dietu zvládne dodržovat opravdu každý - příprava jídel zabere jen pár minut, hlad mít nebudete a chutě na sladké se také dají uspokojit. Pečivo má KetoMix také v nabídce. Jediné, co mi chybělo a nahradit nejde je ovoce, ale těch pár týdnů se to také dá vydržet, takže jděte do toho a půl je hotovo!

My máme radost, že se Blance dobře daří a má ze sebe jak zhubla dobrý pocit.

Všechny články najdete v naší záložce KetoMIX.
 
Společnost KetoMIX je na trhu rok a půl. Za tuto dobu jsme pomohli zhubnout 21 000 zákaznicím a odbavili necelých 34 000 objednávek. Nabízíme produkty proteinové diety, které je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako doplněk stravy (v době udržování hmotnosti). Působíme jak v České republice, tak na Slovensku.


Naše články

Reklama