matragi

Všechny čtyři živly se promísí na velkolepé pražské Gala fashion show módní návrhářky Blanky Matragi. Svou nejnovější kolekci „Elements“ přichystala k oslavě 35. výročí od otevření ateliéru a studia Blanka Matragi - Haute Couture v Bejrútu. 

Na galavečer se můžete vydat 11. listopadu do Obecního domu v Praze i vy. Vstupenky do Smetanovy síně, kde kolekci Ready-to-Wear a Couture představí, jsou již v prodeji.

matragi1

„Bez základních přírodních živlů - půdy, vody, vzduchu i ohně, by život na naší Zemi neexistoval. Proto i já se v kolekci „Elements“ v téhle pohnuté době navracím ke kořenům a svým dílem chci přispět k úsilí o záchranu planety,“ říká Blanka Matragi s tím, že se v její pětatřicetileté tvorbě tyto atributy vždy prolínaly. A to nejen v oděvních a sklářských dílech, ale také v experimentálním průmyslovém designu.

matragi2

Šaty z nové kolekce Blanky Matragi oblékly i finalistky České Miss.

„V této kolekci bych chtěla spojit své dosavadní zkušenosti a ukázat vývoj ve svém tvůrčím procesu, obohacený o nejnovější technologie nejen v materiálech, ale hlavně v přístupu a používání svých autorských inovačních nápadů v 3D efektu s optickými iluzionistickými prvky,“ láká své příznivce.

matragi3

Zdroj foto: Facebook Blanka Matragi

Více na matragi-elements.cz.

Reklama