lidia.jpgFoto: Profimedia

Velký úspěch na Netflixu sklízí španělský seriál Las Chicas del Cable odehrávající se ve dvacátých letech, který se převážně soustředí na příběh Lidie Aguilar, jíž hraje Blanca Suárez. V seriálu přijíždí do Madridu žena, dříve známá jako Alba, aby pracovala v jedné z prvních telekomunikačních společností na světě. Kromě mnoha tajemství má také nové jméno – Lidia. V každé epizodě se dozvídáme více o Lidiině temné minulosti a zároveň sledujeme vášnivý milostný trojúhelník mezi ní, její první láskou Franciscem a synem majitele telefonní společnosti Carlosem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na kamarádky, které si brzy Lidia získá a s kterými společně bojují za svobodu a práva žen. Jsou jimi Marga, Carlota, Ángeles a Sara (Oscar).

5f044230f3aeaprofimedia-0466175378.jpgFoto: Profimedia

A kdo je vlastně Blanca Suárez, okouzlující herečka a modelka, která dokonale ztvárnila Lidiu Aquilar? Je oceňovanou herečkou z Madridu, která se k herectví dostala v 19 letech. Debutovala ve španělském seriálu The Boarding School. V roce 2011 pak Blanca Suárez hrála spolu s Antoniem Banderasem v psychologickém thrilleru Pedra Almodóvara The Skin I Live In, díky němuž získala ocenění Nejlepší nová herečka na Goya Award, což je v podstatě španělská verze Oscarů.

blanca.jpgFoto: Profimedia

Na rozdíl od Lidie je Blanca Suárez v reálném životě blond. Je to sice nezvyk poté, co si v seriálu zvyknete na její tmavé vlasy v elegantním sestřihu, ale i světlá barva herečce velice sluší. Je jako chameleon a se svými rysy si může dovolit ledacos. V roce 2018 měla dokonce vlasy do zrzava a i tato barva jí velmi seděla. Kromě herectví Blanca fotí pro různé uznávané časopisy. V roce 2013 se stala tváří italské značky spodního prádla Intimissimi.

styl.jpgFoto: Profimedia

Od února 2014 také píše blog pro Vogue Espaňa. Není divu, protože Blanca Suárez je uznávanou španělskou módní ikonou. Její styl je jedinečný a velmi osobitý. Odvážná, módní, sexy princezna, retro… Blanca Suárez se může obléct do jakéhokoliv stylu a všechny jí sedí jako ulité. Když se ukáže na červeném koberci, je jednou z těch, o které se nejvíc mluví. Její styl nenechá nikoho lhostejným.

suarez.jpgFoto: Profimedia

Vždy dokáže zazářit, ať už jde o premiéru španělského seriálu či o filmový festival v Cannes. Dokonce její styl čas od času kopírují i některé hollywoodské celebrity. Na filmovém festivalu v Benátkách se například v roce 2018 objevila ve zlatých flitrových šatech a kozačkách v podobném stylu od Alberty Ferretti. Velmi neobvyklý styl, který pro tuto příležitost zvolila, později napodobila světoznámá módní influencerka Chiara Ferragni, která se do stejného modelu oblékla na přehlídku Alberty Ferretti na Milánském týdnu módy. A od Blancy Suárez se už inspirovala například i zpěvačka Dua Lipa.

stylovka.jpgFoto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama