Blake Lively
Z blondýnky je ohnivá zrzka. Taková je nová image herečky a čtyřnásobné maminky Blake Lively, kterou fotografové zachytili při natáčení snímku Námi to končí podle knižní předlohy Colleen Hoover. Ve filmu herečka hraje Lily Bloom, absolventku vysoké školy, která přijíždí do Bostonu, aby si otevřela vlastní květinářství. A čeká tam na ni láska i komplikace.

6489f0778dd1aobrazek.png
Foto: Shutterstock /  CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Hana Vagnerová
Dlouhá léta jsme českou herečku, známou například jako Denisku ze seriálu Lajna, vídali jako zrzku. V roce 2021 ale přišla změna a Hana Vagnerová se kvůli roli ve filmu Nikdo mě nemá rád nechala obarvit na blond. Této barvě doplněné o nazrzlé odlesky zůstala věrná, i když natáčení už skončilo. Snímek by měl mít premiéru na podzim letošního roku.

6489f0f2dcf73obrazek.png
Foto: Profimedia

Jana Bernášková
Jednu z nejčerstvějších proměn má za sebou herečka a také spisovatelka Jana Bernášková. Z hnědovlásky je blondýnka. Momentálně totiž natáčí film Jak přežít svého muže, který vychází ze stejnojmenné knihy, kterou herečka vydala v roce 2020. Zahraje si v něm rovnou hlavní roli – herečku Lucii, která hledá lásku a snaží se udělat zářnou kariéru. Napsání scénáře i režie se ujal manžel Jany Bernáškové Rudolf Merkner.

6489f17c23e14obrazek.png
Foto: Profimedia

Florence Pugh
Někdy delší, někdy kratší, ale většinou blond – tak jsme mohli vídat britskou herečku Florence Pugh. V novém filmu A Good Person je to ale všechno jinak. Pro účely natáčení se z herečky stala tmavovláska. V hlavní roli Allison je kvůli tomu skoro k nepoznání. Osobně bychom však v jejím případě, co se soukromého života týče, zůstali u světlejší barvy, která herečce sluší víc.

6489f1d26594aobrazek.png
Foto: Shutterstock /  Profimedia

Dakota Johnson
Na konci loňského roku zachytili fotografové hvězdu erotické trilogie Padesát odstínů při natáčení filmu Daddio, v němž hraje také Sean Penn. Na snímcích má herečka nejen zkrácené vlasy a ofinu sčesanou do stran, ale hlavně je na nich jako platinová blondýnka. Zatím není známo, kdy bude film uveden do kin.

6489f2f06bb06obrazek.png
Foto: Shutterstock /  Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram, Elle, ČSFD, Kinobox

Čtěte také:

Reklama