minerálPřírodní síla minerálů je člověku známá od nepaměti. Už v prehistorických dobách se naši předkové před lovem či bojem preventivně potírali práškem z drcených minerálů, a tím předcházeli infekcím způsobenými zraněními. Ve starověkém Egyptě se královny potíraly minerálním práškem, čímž dodávaly tělu i duchu sílu, čistotu a neodolatelnou krásu.

Dnes se minerály staly trendem a kromě léčiv a kosmetických přípravků se používají v čističkách vody a dezinfekcích. Značka Garnier jako první použila tuto blahodárnou a čistící sílu v antiperspirantech Garnier Mineral, a boří tak veškeré hranice deodorační účinnosti. Bez toho, aniž by blokoval póry, zaručí Garnier Mineral čisté a příjemně suché podpaží po dobu 48 hodin!

Odkud vítr vane

Tělesný pach vzniká zejména tak, že mikroflóra (bakterie, enzymy) na povrchu pokožky rozkládá normálně nezapáchající pot na páchnoucí látky, například kyselinu máselnou.

V deodorantech obsažený patentovaný aktivní minerál Pidolate-de-Zinc™, který má čisticí a antiseptické účinky, eliminuje tuto mikroflóru a tím i tělesný pach, a tak dodává antiperspirantům Garnier Mineral unikátní deodorační účinnost po dobu 48 hodin. Volně dýchající pokožka je hebká a zklidněná.

Deodoranty Garnier Mineral jsou obohacené o aktivní minerál, který zvyšuje účinnost deodorantu, aniž by blokoval póry. Efektivně regulují pocení, pleť přitom však může volně dýchat.

První minerální deodoranty od Garnier s unikátním antiperspiračním účinkem nabízejí nepřetržitou 48hodinovou ochranu a neustálou svěžest. Pokožka volně dýchá a zůstává příjemně suchá, hebká a zdravá. Deodoranty neobsahují alkohol, takže nedráždí pleť. Jsou dermatologicky testované.

Garnier

Tři varianty v pěti řadách: řešení pro každého

Garnier Mineral jsou k dispozici ve všech třech klasických variantách. Bez ohledu na to, jestli dáváte přednost spreji, roll-onu a nebo pevnému deodorantu, vyberete si.

ActionControl: Maximální účinnost od Garnier proti zvýšenému pocení při sportu, stresu a horku. Prokázaná účinnost za extrémních podmínek po dobu 48 hodin. S pečující a dlouhotrvající vůní.Garnier ActionControl

BeautyCare: Obsahuje pečující olej a přírodní perleť pro hebkou, hladkou pokožku a okouzlující podpaží. Perleť sjednotí tón pokožky a potlačuje nedokonalosti způsobené holením. Má jemnou dámskou vůni.

Garnier BeautyCare

ExtraCare: Vyvinuto pro péči a zklidnění holeného či epilovaného podpaží, se speciálními zklidňujícími složkami. Přirozená, jemná vůně.

Garnier ExtraCare

ExtraFresh: Chladivý pocit a 48hodinová nepřetržitá svěžest díky rychleschnoucímu složení a dlouhotrvající vůni. Stimulující a svěží vůně.

Garnier ExtraFresh

InvisiClear: Spolehlivá ochrana proti bílým skvrnám. Obsahuje průhledné maskující složky, které obalí aktivní deodorační látky neviditelným závojem, a tak účinně chrání pokožku a oblečení před skvrnami. Jemná svěží vůně.

Garnier InvisiClear

Více inspirace hledejte ZDE.