Zdravím všechny milovníky domácích mazlíčků!

Kdo nemá doma chlupatého mazlíčka, těžko pochopí, že se z něho může stát plnoprávný člen rodiny, jako to je u nás. Když mě odrostly mé 3 děti, pořídila mi nejstarší dcera  amerického kokra jménem Black.

Vychovali jsme si  z něho neskutečně milého a nekonfliktního člena rodiny se všemi domácími právy. Pro mě je nejcennější, že na mě čeká, když přijdu z práce, je pokaždé bezmezně nadšen, že jsem přišla, s láskou vítá všechny moje děti, které mu kupují a vozí hračky, dobrůtky a neopomenou mu dát dárečky k vánocům. Je neskutečně společenský, vzorně vychovaný a pohodový.

Má jen jedinou chybu - že nemluví. Ale rozumí všemu. Přinese přesně tu hračku, kterou má přinést, když nemá vodu v misce, tak s ní tluče o zem. Když chce jít na procházku, přinese vodítko a dá mi ho k nohám. Když se třeba bouchne a něco ho bolí, tak mi onu tlapku nastrkuje a smutně kouká. Když marodím , tak se ke mně nastěhuje a NIKDO ho ode mne nedostane. Je to pes na výstavu s rodokmenem až do Anglie, a je si vědom toho, že je fešák. Rád se nechá česat a venku po městě se nosí jako model.

Dokud jsem ho neměla, nechápala jsem, že lidé o svých psech mluví s takovou láskou. Teď to dělám také.

Pejskům zdar a kokrouškům obzvlášť !

Vaše Eva


To je správný pejsek! Haf a pozdrav!

redakce@zena-in.cz

Reklama