5bd079ec64fabobrazek.pngBLACK magic detox & pore purifying peel-off mask

Toužíte po hloubkové péči pro Vaši pleť, ale nemáte čas na časté   návštěvy kosmetičky? Černá slupovací maska bude pro Vás ideálním řešením. Za pár minut důkladně odstraní odumřelé kožní buňky. Je vhodná i na problémovou T-zónu, zbaví ji černých teček a nežádoucí mastnoty. Obsažené aktivní uhlí pleť detoxikuje, aloe vera ji čistí, přispívá k ochraně kožních buněk, jejich regeneraci a urychluje proces hojení.  Masku doporučujeme používat 2–3x týdně, především v oblasti T-zóny.

Černá slupovací maska, Dermacol v praktické tubičce – 149 Kč/150 ml

5bd07a0f601feobrazek.pngBLACK magic mattifying face moisturizer


Obohaťte svou denní rutinu o černou novinku od Dermacol. Zmatňující hydratační gel redukuje nerovnosti pokožky, lesk a tvorbu kožního mazu a velikost pórů. Díky obsahu betainu, extraktu z cukrové řepy a aloe vera, gel pokožku zklidní a ochrání před mechanickým a chemickým poškozením. Výsledkem je hladká, zmatněná a hydratovaná pleť.

Zmatňující hydratační gel, Dermacol – 199 Kč/50 ml

5bd07a3495f0fobrazek.pngBLACK magic make-up base


Je pro Vás podkladová báze pod make-up cizí slovo? Je čas to změnit s černou podkladovou bází s aktivním uhlím od Dermacol. Černá barva báze se při kontaktu s pletí jako kouzlem změní na průsvitnou. Svěží   zmatňující gelová textura vyhladí všechny drobné nedostatky pleti a sjednotí její tón. Bázi používejte před nanesením make-upu, čímž zvýšíte jeho odolnost na pleti a zabráníte jeho usazování v pórech a vráskách a prodloužíte tak jeho působení.

Zmatňující báze pod make-up, Dermacol – 299 Kč/20 ml  

Více informací naleznete ZDE.

Reklama