Automat na bonbony – mlsej s rozumem

Sladkosti patří neodmyslitelně k Vánocům. Mlsání milují všechny děti a my v Hamleys jsme dovedli tuto neřest k dokonalosti: spojili jsme ji se zábavou! Automat na bonbóny Ti totiž nevydá dobrotu jen tak zadarmo. Trénuj svoji šikovnost a získej sladkou odměnu pomocí robotické ruky. Kolik jich dokážeš vylovit, tolik jich smíš sníst. Mlsání už nebude jen pouhopouhé ládování se. Nauč se trpělivosti, zdokonal svoji jemnou motoriku. I rodiče Tě pak budou v mlsání podporovat. Právě oni budou moci automat naplnit a určit, kolik bonbónů můžeš za den vylovit.

Cena: 1 000 Kč
 
Legendární Volkswagen 3D puzzle

Všichni jsme někdy skládali puzzle. Ale stovky drobounkých dílků sestavovaných hodiny a hodiny do jednoho obřího plochého obrazu – to už dneska nikoho neohromí. Vyzkoušej raději něco nového! Modeláři se spojili se skládači puzzle a dali vzniknout novince - stavebnici zvané 3D puzzle. Puzzle, ze kterých složíš reálný trojrozměrný model! V tomto případě sestavíš 162 plastových dílků, které budou držet pohromadě díky technologii Easyclick. Nepotřebuješ žádné lepidlo, žádné nástroje. Stačí jen trocha šikovnosti a trpělivosti. Během chvilky budeš mít před sebou věrný model legendárního Volkswagenu. Vyzkoušej nový rozměr oblíbených skládaček. Postav model z 3D puzzle a staň se sběratelem úchvatných modelů.

Cena: 850 Kč

Mini RC Racer - nejmenší dálkově ovládané autíčko na Světě

Co je malý, to je hezký. A u autíčka na dálkové ovládání to platí dvojnásob. Tohle autíčko je tak malé, že ho klidně schováš do kapsy. Můžeš se tak s ním pobavit prakticky kdykoli a kdekoli. Ty i Tví kámoši ale budete překvapeni, co tenhle mrňous všechno dovede. V malém těle se skrývá velký duch a jakmile na dálkovém ovládání stiskneš tlačítko turbo, auto vypálí jako střela. Ovladač dosáhne až do vzdálenosti osmi metrů. A co je super: nemusíš se bát, že Ti dojde šťáva.  Autíčko dobíjíš přímo z dálkového ovládání. Pět minut a můžeš zase frčet. K autíčku navíc dostaneš i dopravní kužely. Postav dráhu a závoď  s kamarády. Kdo bude v cíli jako první?

Cena: 600 Kč

Movers and Shakers – domácí mazlíčci jako živí

Roztomilé štěňátko s mašlí kolem krku pod vánočním stromkem je snem snad každého dítěte. Ale zároveň také noční můrou mnoha rodičů. Zbožné přání dítka tak nezřídka končí zklamáním. Ale neboj, v Hamleys plníme přání všem. I Ty můžeš mít doma svého miláčka, kterého Ti rodiče jisto jistě dovolí. Plyšová zvířátka Movers and Shakers vypadají jako živá. Navíc sama chodí, vrtí ocáskem, vydávají zvuky. Nikdy Tě nepokoušou, nepoškrábou nábytek, nenechávají chlupy, nerozkýchají Tvojí alergickou ségru, ani nepočůrají koberec, když je zapomeneš vyvenčit. Naučíš se o ně pečovat a kdo ví, třeba i díky tomu jednou přivítáš doma zvířátko opravdové. Tak co, jaké mu dáš jméno?

Cena: od 599 Kč
 
Můj osobní budík – vstávej s úsměvem

Také Tě ráno co ráno ze sladkého snění vytrhává to příšerně odporné drnčení budíku? A také při pomyšlení, že budeš muset co nevidět opustit vyhřátou postel, máš chuť ten běsnící krám hodit z okna? Jde to i jinak! Vstávání může být o mnoho příjemnější. Představ si, že místo uširvoucího zvuku, který vibruje okenními tabulkami, Tě do nového dne vítá milé oslovení Tvým jménem doprovázené příjemnou hudbou. Není to lepší? Ne, nezařídíme Ti, že si budeš moci pospat o něco déle, ale osobní budík od Hamleys Tě naladí na dobrou vlnu hned od rána. Vstávej s písní na rtech a Tvůj den bude mnohem hezčí.

Cena: 1 099 Kč

Cludeo – detektivka ve vašem obýváku

Pomoc! Vražda!! Poklidnou atmosféru líně se vlekoucích Vánoc naruší napínavý a děsivý příběh. Příběh, který se odehraje přímo u Tebe doma. Přenes se myšlenkami na luxusní párty v honosném sídle Tvého dobrého kamaráda. Kamaráda, se kterým se stanete svědkem vraždy! Podezřelí jsou všichni. Ale vrah je jen jeden! A je stále mezi námi! Odhal tajemství tří záhadných karet. Nech vyniknout své detektivní schopnosti. Všímej si detailů a prokaž bystrou mysl. Pomocí rafinovaných otázek a dedukce zjisti, jak a kde došlo k vraždě. A hlavně odhal vraha dřív, než spáchá další zločin! V tajuplné společenské hře pro celou rodinu půjde opravdu o všechno. A nudit se rozhodně nebudete. Zvítězit může jen jeden.

Cena: 890 Kč

 Jedi Heliball – nechť tě provází síla

Kdysi dávno, v předaleké galaxii vznikla jedna opravdu fascinující hračka. A ta teď může přistát pod Tvůj vánoční stromeček. HeliBall s motivem Star Wars je opravdovou hi-tech novinkou a hitem letošní sezóny. Můžeš s ním kroužit nad korunami stromů, prolétávat místnostmi, nebo ho jen tak nechat volně zavěšený ve vzduchu. Patentovaný systém laserových paprsků detekuje vzdálenost HeliBallu od překážky a přizpůsobí dráhu letu. HeliBall tak může reagovat na pouhý pohyb Tvé ruky. Aniž by ses ho dotknul, začne před Tebou uhýbat nebo se přibližovat a budí dojem, že jej ovládáš pouze silou vlastní vůle. Ale to není všechno! Staň se rytířem Jedi a předveď kámošům, že Tě provází síla přímo nadpozemská. A buď si jistý, že o tento dárek se rozpoutá skoro hvězdná válka!

Cena: 900 Kč
 
Mystery UFO – odlétáme!

Bez baterek, bez použití elektřiny, bez dálkového ovládání. Bez jakéhokoli zvuku prostě jen tak ladně poletuje kolem Tebe, popírá gravitační zákony a všichni pozemšťané jsou němí úžasem. Budou si o Tobě myslet, že jsi buď kouzelník nebo sám Marťan. Jak funguje tento létající talíř? Kam až dokáže doletět? Jaká nadpozemská síla ho drží ve vzduchu? Odpovědi na tyto otázky najdeš na přiloženém DVD, které Ti poradí, jak ohromit Tvé okolí.

Cena: 500 Kč
 
Street Gliders – krok – běh - jízda

Pokud si libuješ v pěších procházkách, ale zároveň se rád svezeš, popros Ježíška o Street gliders – kolečkové návleky na boty. Ty snadno nasadíš na jakoukoli obuv. Street gliders nejsou tak objemné a těžké, jako třeba kolečkové brusle. Snadno je hodíš do batohu a zase rychle nasadíš na botu, ať jsi kdekoli. Tvoje výlety dostanou nový rozměr. Aniž bys Street gliders sundal z nohou, můžeš libovolně střídat chůzi a jízdu. Do kopce vyběhneš, dolů sjedeš! Když už Tě od chůze bolí nohy, nestíháš nebo Tě prostě jen nebaví kmitat nohama, svezeš se. V cíli budeš jako první a navíc k nepřehlédnutí! Jízdou se rozzáří kolečka všemi barvami a Ty se staneš opravdovým králem chodníků.

Cena: 699 Kč

 NERF Modulus Regulator

Pro ostřílené hochy má letos Ježíšek v zásobě pořádnej kvér. Modulus Regulator od NERF je opravdové dělo se zásobníkem až na dvanáct nábojů. Pálit můžeš jeden po druhém nebo rovnou tři najednou. Když ani to nestačí, přepni na automatickou palbu. Nepřítel nemá šanci! Rozpoutej doma s kamarády pořádnou přestřelku. Nemusíš se obávat, měkké pěnové náboje nikoho nezraní, ani nerozbijí okno či televizi. Tvůj arzenál čítá 2 zásobníky a 24 šipek Elite. Všechny jsou bezpečné. Užiješ si spoustu zábavy. Svůj nadupaný blaster můžeš navíc postupně zdokonalovat o další doplňky z řady Modulus.

Cena: 3 000 Kč
 
Tarantule na dálkové ovládání

Máš strach z pavouků? Tak tenhle dárek rozhodně není pro Tebe! Tato obří plyšová tarantule vypadá skutečně jako živá. Navíc se i tak pohybuje! Díky dálkovému ovládání je téměř k nerozeznání od opravdového obřího pavouka. Pokud jsi milovníkem kanadských žertíků, nesmí tento odpudivý mazlík ve Tvém arzenálu za žádnou cenu chybět. Jen si představ, jaká mela se strhne, až na rodinné večeři z pod stolu vyběhne tahle obludka a jejích osm nohou se mimoděk otře o kotníky Tvojí uječené sestřenice.

Cena: 1 299 Kč
 
Kuše a šípy s přísavkami

Určitě jsi někdy slyšel legendu o Vilému Tellovi. Švýcarský lidový hrdina dovedl tak mistrně zacházet s kuší, že lidem sestřeloval z hlavy jablka. Nech se i Ty přenést do doby chrabrých rytířů a statečných ochránců chudých. Staň se romantickým hrdinou. Popros Ježíška, aby Ti přinesl kuši a začni trénovat střelbu na papírové terče. Přísavné šipky ti přesně odhalí, jak daleko jsi od středu terče, jak daleko máš k Vilému Tellovi. Šípy do kuše jsou sice z plastu a přísavky z měkké gumy, přesto, udatný střelče, po slyš naši radu: i Vilém Tell musel dlouhá léta trénovat na terčích. Na střelbu na jablka na hlavě člověka si mohl troufnout až ve své dospělosti! Proto nic neuspěchej. A pilně trénuj!

Cena: 850 Kč
 
Hover ball - neškodný fotbal v obýváku

Hover Ball – křížence mezi pukem, kopačákem a házecím talířem. Lehký kotouč se neslyšně vznáší těsně nad jakýmkoli povrchem. Lítá po linu stejně dobře jako po koberci nebo po dlaždičkách. Je odolný a  odrazí se od zdi zcela nehlučně aniž by odrolil kus omítky. Nelítá vysoko, tudíž maminčiny vázy i akvárium se zlatou rybkou zůstanou v bezpečí. Pozvi kámoše, postav branky a z obýváku je rázem stadion Maracaná. Ani tma Tě nezastaví. Hover Ball svítí a z fotbalu udělá parádní světelnou show.

Cena: 550 Kč

Měnič hlasu

Přilož k ústům amplion, stiskni tlačítko a rázem je z Tebe někdo jiný. A můžeš si vybrat, jestli chceš znít jako robot, jako kosmonaut či rovnou jako mimozemšťan. Nachytej kámoše, překvap příbuzné. S měničem hlasu si užiješ spoustu zábavy.

Cena: 499 Kč
 
Zažehlovací korálky

Přenes se do říše věčného ledu, do společnosti sněhuláka Olafa a krásné princezny Elsy. Na cestu se vyzbroj žehličkou a dávkou šikovnosti. Předlohy na motivy oblíbené pohádky Ledové království Tě navedou, jak vyskládat korálky do tvarů Tvých oblíbených hrdinů. Pak už stačí přiložit zažehlovací papír. Raději popros rodiče, aby Ti hotové výrobky zažehlili. Přívěšky, klíčenky, ozdoby, cokoli si vzpomeneš. Naučíš se nejen trpělivosti a jemné práci, ale probudíš v sobě také kreativního ducha. Fantazii se totiž meze nekladou.

Cena: 590 Kč
 
Magická tabule Glow art

Každý slavný malíř nějak začínal. Maluj, kresli, tvoř! „Kouzelná“ tabule Glow Art ti pomůže. Speciálními fixy na speciální povrch. Vyzkoušej různé efekty, míchej barvy, prosviť svůj výtvor světlem. Když se něco nepovede, jednoduše to smažeš. Pokud potřebuješ pomoct, stačí přiložit tabuli na předlohu a obkreslovat. Tabule je totiž průhledná. Ale její rozmanité světelné efekty uchvátí i ty nejpřísnější kritiky umění.

Cena: 899 Kč

Playmobil hasičské auto

Každý alespoň jednou v životě toužil stát se hasičem. Staň se jím i Ty! Bojuj s plameny a zachraň nebohé cestující z ohnivého pekla na letišti. Zkontroluj výbavu a naskládej ji do auta. Vyber si své parťáky, vycvič posádku a buď připraven k zásahu. Poplach může nastat kdykoli! Jakmile zazní signál, nasaď helmu, zapni majáky, rozhoukej sirénu a vyraz do akce! Elitní jednotka letištních hasičů bude pod Tvým velením zdolávat plameny a Ty se staneš opravdovým hrdinou, který zachraňuje lidské životy.

Cena: 1 750 Kč

Reklama