Prodejny v Prague The Style Outlets obvykle nabízí značkové zboží za ceny o 30 až 70 % levněji než v klasických obchodech. Ovšem v rámci akce Black Friday Weekend nadcházející víkend, od 23. až do 25. listopadu, budou ceny u většiny zboží ještě nižší. Využijte proto právě tento víkend pro extra výhodný nákup vánočních dárků a nezapomeňte si pořídit i něco pro sebe! 
5bf543a4cf468obrazek.png
Nákupy v Prague The Style Outlets připomínají návštěvu některého z prémiových evropských outletů. Ovšem s tím rozdílem, že zde nepanuje stres a chaos. Stylový prostorný interiér dává vyniknout decentní architektuře a prostředí působí luxusním dojmem. Obchody známých značek nabízejí převážně módu a doplňky. Jsou zde zastoupeny i šperky, obuv, hračky a kosmetika. A to vše za dostupné ceny.

Pokud hledáte místo kde v klidu zaparkujete na zastřešeném parkovišti, ujdete pár metrů a jste v přímo centru.. Kde je k dispozici úschovna, abyste měli pohodlí při zkoušení oblečení a nemuseli všechny tašky neustále nosit s sebou... A kde dostanete v rámci Black Friday 1 + 1 pizzu zdarma a můžete se občerstvit i v prostorné ale útulné kavárně, když se nákupy protáhnou na celý den... Tak doporučujeme Prague The Style Outlets!

Pro ženy může být velkým lákadlem značka Bogner, špička především sportovního oblečení na zimu. Nabídka této značky bude 1 + 1 produkt zdarma. Nebo třeba značka elegantního spodního prádla Lisca odečte 20 % z ceny u veškerého zboží. Oblíbený Nike nabízí dalších 30% z outletové ceny u vybraných kolekcí a velmi vyhledávaný Desigual dokonce odečte celých 40 %!
5bf543b492eecobrazek.png

I pro muže je v outletu mnoho exkluzivního zboží. Jedinečná britská obuv Barker, která nabízí elegantní design a precizní zpracování a k tomu tento víkend dodatečnou slevu 2 + 1 zdarma. Jednička ve sportovní módě Adidas a současně značka Reebok nabízí 25% ze svých outletových cen na veškerý sortiment. A francouzský výrobce designově i kvalitou prvotřídních zavazadel Delsey připravil ceny o dalších 50 % nižší!

Pro maminky je skutečně velkým lákadlem značkový obchod s hračkami Hamleys. Svým dětem zde mohou nakoupit krásné dárky za ještě výhodnější ceny. V rámci Black Friday bude 2 + 1 kus zdarma na kompletní sortiment. Zimní zboží z kolekce krásného oblečení pro děti Frankie Morello bude o dalších 30 % levnější a United Colours of Benetton nabídnou ještě 30 % dolů ze všech outletových cen.

Nemusíte čekat na zimní výprodej, v Prague The Style Outlets začíná Black Friday 23. 11. a pořídíte zde dárky pro sebe i všechny blízké!

Více informací naleznete zde.
5bf543c55b529obrazek.png

Reklama