Další pěkný příspěvek přišel od čtenářky s nickem black.bird.third a jeho součástí je i tematická fotografie. Určitě na něj klikněte.

Přeji hezký den všem.
Mou první láskou byla určitě maminka, tatínek a sestřička. A co se týká té klučičí, musela jsem dlouho přemýšlet, než jsem si vzpomněla. Lidský mozek má naštěstí tu vlastnost, že nepotřebné věci rád zapomíná.

Mou první klučičí láskou byl nejspíš kluk od sousedů. Bylo to tím stylem: „Já ho miluju, ale on o tom neví.“ Naštěstí!Vzhlížela jsem k němu, byl o pár let starší a mně připadal super. Super byl. Vystudoval zvláštní školu! Proto jsem ráda, že mozek zapomíná jisté věci, za které by se jinak styděl.

Dnes však prožíváme doma jinou první lásku. Náš starší syn se „asi“ zamiloval. Jednoho dne přišel ze školky domů a pořád se culil. To bylo divné. Takhle blbě se nikdy neculil. Nakonec z něj vylezlo, že je zamilovanej. Prý se jmenuje Natálka a je z Motýlků. Ze třídy níž než chodí ten náš milovník. A prý už si spolu dokonce jednou povídali na procházce.

Druhý den přišel za manželem a ptal se, co to nosím za prstýnky na rukou. Manžel mu pověděl, který prstýnek mi dal na seznámení, který na zásnuby a který při svatbě… Prcek se opět krásně culil a ještě ten večer jsem pekla z fima prstýnky v troubě. Raději rovnou čtyři. Nebudu přeci péct jen jeden, že?! Manžel ke mně přišel, já zabraná do výroby, a povídá: „Děláš prstýnek nevěstě?“ A já na to: „Dělám a rovnou čtyři průměry, až nám Naty povyroste. Nebo jestli nějaké jiné Naty, to se uvidí.“

První pokus o předání prstýnku se nezdařil. Motýlci a berušky nešli spolu na vycházku. Dnes bude druhý pokus. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Ještě posílám foto prstýnků. Pro Natálku je ten černý se třemi kamínky. Ostatní mají větší průměr. Ty budou zatím čekat.

Pěkný den přeje black.bird.third

prstynky

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Pane, jo, takové prstýnky bych brala také. Natálka může být ráda, že Vy, coby maminka jejího milého,  jejich vztahu přejete. :)
Děkuji za milý příspěvek i ukázku vaší práce a přeji pěkný víkend.
Saša

Téma dnešního dne: První dětské lásky

  • Vzpomenete si ještě na svoji první dětskou lásku?
  • Byla ze školy, z ulice, z domu?
  • Trvala delší dobu nebo jen chvíli?
  • Potkala jste ji ještě i někdy v dospělosti?
  • A co první lásky vašich dětí?
  • Proběhly  v klidu?
  • Věděly jste o nich?
  • Svěřily se vám vaše děti?

Téma je to široké a krásné… předem děkuji za příspěvky

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme malým dárkem: kosmetikou Avon / sprchovým gelem a tělovým mlékem
(to kdybyste potkaly nějakou tu lásku z dětství, abyste hezky voněly :)

gel

Reklama