Zajímavý příspěvek k dnešnímu tématu poslala čtenářka s nickem black.bird.third. Ona sama to má doma v pohodě, o hodně hůř je na tom její sousedka, bydlící o dvě patra výš.

Dobrý den.
Ráda se připojím k dnešnímu  tématu.

Když pominu všemožné perverzní sexuální praktiky (nejsem ani pes, ani gay, ani bůhvíco...), není toho mnoho, co bych pro manžela neudělala. Mám tu výhodu, že on po mně nic nemožného nechce. Je to typický chlap. Chce najíst, napít, mít co na sebe, chce abych se postarala o děti, uklidila byt, nakoupila, občas zaplatila nějakou složenku ... prostě vše, co je obvyklé. A hlavně normální.

Ale nikdy bych se nestala jeho loutkou bez vlastního názoru.

Uvedu příklad: dvě patra nad námi bydlí rodina se dvěma dětmi. Maminka na mateřské s nejnižším stupněm rodičovské. Ta jí chodí na manželův účet. Ona účet asi nemá. Její manžel pracuje s mým manželem. Takže informace mám z první ruky. Ona vybere a vyzkouší dětem v obchodě boty, on musí odsouhlasit cenu a když usoudí, že je přiměřená, do obchodu dojde a boty koupí. Když si ona objednala výrobky od Avon lady (manželka dalšího jejich kolegy z práce), on to musel zaplatit (protože ona nemá sama ani korunu - se vším hospodaří její manžel). Doma potom ztropil scénu, že to je drahý a ona to nepotřebuje. Manželovi té Avon lady potom řekl, ať už jí nedávají na prohlídnutí žádný katalog, že si už nic objednávat nebude.

U potravin čte zásadně všechny etikety, doma na internetu hledá významy všech „Éček“ a podle toho nakupují. Když se třeba dozvěděl, že my dáváme dětem jogurty jisté značky, byl v šoku, že prý kolik je v tom éček, barviv, konzervantů... a našim dětem tak chutnaly. Oni svým dětem dávají vodu, čaj (neslazený), maximálně šťávu z vymačkaných pomerančů - naředěnou vodu. Z jídla jen to, co je bez „chemie“. Jenže v čem dnes není chemie? Sladký rohlík děti skoro neznají, zato jejich tatínek si ho na svačinu kupuje dost často. A dětem jen tmavé pečivo v přiměřeném množství.

Ten manželův kolega své ženě každé ráno volá nejméně pětkrát. Mají mezi sebou volání „zadarmo“ (ale zadarmo to samozřejmě není). Ona odvede jedno dítko do školky, s druhým se vrací domů a volá. Respektive volá on jí. Nedávno přišla k nám a vysvětlovala, že prý nemůžu mýt okna kvůli ptačí budce, co maj na parapetě nad námi. Ale že prý tu budku mají už úplně jinde, tak že okno klidně můžu umýt. Byla celá vystresovaná, uklidňovala jsem jí, že jsem nic takového neříkala, že mi je jedno, jestli tam nějaká zrníčka padají, že se svět nezboří. Omlouvala se znovu a zase opakovala, že tu budku tam už nemají.

V poledne přijel manžel na oběd. Tak jsem zjišťovala, co se dělo. Normálně v práci drbali (a pak že drbou jen ženské) a ten můj řekl tomu jejímu, že máme na okně bordel od semínek z jejich ptačí budky. Jen tak aby řeč nestála. A ten její jí hned volal a kdo ví, co jí řekl. Ale jisté je, že za chvíli ona přišla k nám a byla úplně vystresovaná - viz výše. Tak jsem manželovi vynadala, aby jí nechali  na pokoji a neřešili v práci kraviny...

Jako příklad toho bylo asi až dost. Takže odpověď je jasná. Nechtěla bych se stát loutkou bez názoru (a téměř bez práv).

S pozdravem black.bird.third

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Chudák ženská. Nechala to zajít příliš daleko. Já bych takového uzurpátora nakopala do pr…., ale ono se to lehko radí a hůře koná.
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný den. (pobavila jste mě s přirovnáním u těch sexuálních hrátek… ano, tak nějak :))
Saša

Téma dne 5. března 2012: Co byste neudělala ani za nic

  • Podělte se i vy o vaše zážitky a nesmyslené (či smyslné) požadavky vašich protějšků.
  • Častěji vyhovíte nebo nevyhovíte?
  • Je něco, co byste pro něj neudělala ani za nic?
  • A proč?
  • Překvapil vás návrhem, u kterého vám doslova vyrazil dech?
  • Nebo vy jeho?

Téma je to pestré a veselé, těším se na vaše historky v podobě příspěvků.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží luxusní denní krém ULTIMATE od Avonu

kremavon

Reklama