Devatenáctiletá modelka Meredith Mickelson se na červeném koberci v Cannes odvázala a vyšla ve velmi extravagantních šatech. Ty připomínaly spíše pláštěnku. Někdo by možná mohl hádat, že je modelka obvázaná černým pytlem na odpadky. Pod tuto černou průhlednou róbu Meredith zvolila jen korzetové body v tělové barvě. Ani účes jí moc nepřidal. Působila, jakoby právě vylezla z bazénu.

profimedia-0437330554.jpg
 
Další, kdo se rozhodl pro průsvitné šaty, byla modelka Taylor Hill. Ta vyšla v jakési „noční košilce“, pod kterou měla jen kalhotky, na after party Eltona Johna. Je příkladem toho, že méně není vždycky více. Tohle se modelce zkrátka nepovedlo.

profimedia-0433984277.jpg
Svůj outfit na červený koberec zřejmě moc nedomyslela anglická herečka Amira Casar. Na premiéru filmu Sibyl vyrazila v dlouhém černém kabátu se třpytkami. Korunu tomu ještě nasadila svým účesem.

profimedia-0436588355.jpg
Zahalená ve žlutém tylu dorazila na premiéru filmu Pain and Glory indická herečka Deepika Padukone. Šaty, které měla až ke krku, byly ještě doplněné mašlí a na hlavu si herečka nasadila turban. Z celého modelu jí tak koukal jen obličej. Róba byla nepřehlédnutelná, avšak Deepika se v ní ztratila snadno.

profimedia-0434202952.jpg
Ani francouzská modelka Nabilla Benattia svými šaty zrovna neoslnila.  Obrovská sukně zavázaná na jednom rameni z obřího kusu látky zakrývala až moc. Možná pod svou róbou chtěla kráska někoho propašovat na premiéru filmu Roubaix, une lumière.  

profimedia-0435763905.jpg
 Dokonce i hvězda jakou je Penelope Cruz občas může šlápnout vedle. To potvrdila, když si na premiéru filmu Pain And Glory oblékla nelichotivě střižené šaty ve vintage stylu. Šaty herečce prodlužovaly trup a opticky zkracovaly nohy. Sukně totiž začínala až na spodní části bocích. Pokud by začínala v pase, šaty by vypadaly moc pěkně. Jediné, co by je pak už jen kazilo, jsou stuhy kolem ramen, které vypadají, jakoby herečka měla na zádech batoh. Šperky Swarovski, které herečka zvolila, bohužel celkový dojem nezachránily.

profimedia-0434189473.jpg
Francouzská herečka Marion Cotillard zvolila na premiéru filmu La Belle Epoque dlouhou černou sukni s topem, který je vázaný za krk. Celý tento outfit ač je z dílny Chanelu působí dost lacině. Sice herečka ukázala své vypracované pevné břicho, ale to je asi tak asi tak vše. Na celkovém dojmu můžeme pochválit snad jen náušnice od značky Chopard, která letos v Cannes zdobila nejednu celebritu.

profimedia-0434937755.jpg

Zdroj: Profimedia 

Čtěte také:

Reklama