Omlazení vlastní krví se v poslední době stává takřka hitem. Není proto divu, že se o tento zákrok zajímají i celebrity, které vedou hektický způsob života a potřebují navrátit unavené pleti trochu té „šťávy“. Právě toto ošetření bylo doporučeno i Milušce Bittnerové jako způsob, kterým by mohla osvěžit svou unavenou tvář. Herečka zastává názor, že do těla by se nemělo dávat nic, co není přírodní či odbouratelné. Co ji ke zvažování tohoto zákroku vede?

„Nedávno jsem se stala patronkou projektu „Děláme maminku“, při němž jsem mohla vidět neuvěřitelnou proměnu paní Kateřiny, která pouze pomocí ambulantních miniinvazivních zákroků omládla o několik desítek let. Teď už si nikdo nemyslí, že je babičkou své dcery. „Když jsem viděla něco tak neuvěřitelného na vlastní oči, nedalo mi to a zeptala jsem se MUDr. Vojtíškové, která toto zázračné omlazení prováděla, jestli by neměla nějakou vhodnou proceduru i pro mě. V poslední době totiž cítím, jak se mé velké pracovní nasazení začíná podepisovat na mé tváři,“ svěřila se Miluška.

hhh

Navrhnout herečce nějaké přijatelné řešení bylo pro MUDr. Vojtíškovou poměrně snadné. Na její klinice plastické a estetické medicíny se používají takřka výhradně přírodní materiály, „I když je Miluška známá tím, že zastává zdravý styl života a potrpí si na přírodní věci, měli jsme jí co nabídnout,“ říká lékařka. „V dnešní době existují totiž i metody omlazení, které využívají látky tělu vlastní. Milušce jsme proto navrhli omlazení vlastní krevní plazmou,“ usmívá se dr. Vojtíšková.

ttt

„Při tomto ošetření pacientovi odebereme malé množství krve do speciálně upravených zkumavek,odstředíme z ní krevní plazmubohatou na krevní destičky,kterou poté aplikujeme do pokožky. Ta začne efektivně regenerovat. Tento zákrok je vhodný pro všechny věkové kategorie, tedy i pro mladé lidi. U starších lidí je však na místě různé zákroky kombinovat, jako například u paní Kateřiny (50), které jsme takto provedli kompletní rekonstrukci obličeje. Použili jsme osm výplní různě zasíťované kyseliny hyaluronové, do čela jsme naaplikovali botulotoxin, odoperovali jsme horní víčka a zavedli 72 mezonití,“ vysvětluje MUDr. Vojtíšková. Vše ambulantně, miniinvazivně a bez hospitalizace.

hhhh

Zdroj foto: Aurum Aesthetic Clinic

Více na www.aurumaesthetic.cz

Reklama