Foto: Shutterstock

Nejnovější kauza
Potyčka mezi poslanci se odehrála v rámci jednání o prodloužení nouzového stavu. Nezařazený poslanec Lubomír Volný přitom ve sněmovně vystoupil bez roušky. Předsedající Tomáš Hanzel (ČSSD) vypnul Volnému mikrofon a ten si to nechtěl nechat líbit.

Macek pomstil ženu
Další dnes už legendární video zachycuje incident, ke kterému došlo v roce 2006 na setkání tehdejšího ministra zdravotnictví Davida Ratha se zubaři. Diskuzi měl tehdy moderovat bývalý vicepremiér za ODS Miroslav Macek, ale hned na začátku si šel s Rathem vyřídit účty a vrazil mu výchovný políček. Prý za to, že Rath v rozhovoru pro Lidové noviny uvedl, že si Macek svou ženu vzal pro peníze.

Kalousek vychovával
Před deseti lety neudržel nervy na uzdě také bývalý poslanec Miroslav Kalousek. Ten uhodil mladíka, který na něj měl na ulici údajně pokřikovat, že je zloděj a bude viset. Za facky mu byla vyměřena pokuta v hodnotě tisíc korun.

Rychtář versus Macura
Rvaček mezi samozvaným ochráncem zesnulé Ivety Bartošové Zdeňkem Macurou a jejím bývalým manželem Josefem Rychtářem proběhlo několik. Konflikt, který můžete vidět na videu, se odehrál v roce 2013 před jedním ze zpěvaččiných koncertů.

Topolánek chránil dítě
Expremiér Mirek Topolánek napadl v roce 2008 fotografa, když se snažil vyfotit jeho spícího syna Nicolase v kočárku. Pro server iDNES.cz potom bývalý politik prohlásil, že dítě bránil, protože ho fotograf oslňoval bleskem.

V Jordánsku to vzali z gruntu
Není třeba propadat zoufalství, v Česku na tom nejsme zase tak špatně. V takovém jordánském parlamentu bylo v roce 2013 pořádně horko. Rvačka se strhla potom, co jeden z poslanců nařknul premiéra z korupce. Málem došlo i na zbraně. 

Reklama