Česká rodinná firma Emco myslí i na nejmenší. Na trh uvádí nové dětské sušenky Biskiti. Zabalila je do veselého kabátu a samotným sušenkám propůjčila hravé obličeje, které budou děti bavit!

biskiti

Rodiče pak ocení především jejich složení. Kombinace ovesné mouky a ovesných vloček zaručuje, že je tato svačinka zdrojem vlákniny*.

Stejně jako ostatní novinky od Emca ani nové Biskiti neobsahují palmový tuk. Ten je nahrazen kvalitním řepkovým olejem s nízkým obsahem nasycených mastných kyselin. Sušenky jsou bez umělých barviv a konzervantů. Kromě toho mají jemnou texturu, která je zejména pro děti ideální.

Děti mají na výběr ze dvou oblíbených příchutí: Lískový oříšek a med a Čokoláda a kokos. První receptura v sobě skrývá pravý květový med, čokoládová receptura pak kombinaci mléčné a hořké čokolády.

biskiti

Sušenky jsou skvělé na výlet i na svačinu do školy. Mohou sloužit jako vhodná alternativa k nezdravým dětským snackům. Biskiti jsou balené v praktické vaničce po 6 ks.

Doporučená maloobchodní cena Biskiti sušenek (60 g) je 15,90 Kč.

* Ovesná vláknina betaglukan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku je dosaženo na základě denního příjmu 3 g ovesného betaglukanu při každodenní konzumaci v rámci pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Reklama