Bisexuálky evidentně český národ nezaujaly, protože nejen že si je diváci primácké reality show nevybrali do vily, ale dokonce dostaly i nejmenší počet hlasů. Místo nich si vybrali René (33) a Radima (26). Do vily jdou sice spolu, ale bojovat bude každý sám za sebe, i když o případnou výhru se prý určitě rozdělí. No tak uvidíme.

 

Dneska budeme mít také možnost originálního výběru. O naši přízeň se totiž bude ucházet černoška Nancy (30), která během svého života vyzkoušela spoustu zaměstnání a nyní pracuje jako průvodkyně. Organizuje africké akce na klíč. Navíc slibuje, že pokud se dostane do vily, bude připravovat velmi nezvyklé pokrmy. Takže to vypadá na takovou VyVolenou prima vařečku.

 

A když už jsme u těch VyVolených, za zmínku určitě stojí radostná zpráva, která se dnes objevila v tisku. Týká se první VyVolené Kačenky (21). Ta totiž oznámila své zasnoubení s hercem Michalem Holanem (24). Takže se můžeme do roka těšit na svatbu. Tento roztomilý páreček si tuto romantickou tradici určitě nenechá ujít. Do té doby se může Kačenka chlubit krásným prstýnkem se dvěma srdíčky, který dostala od Michala na Andělské hoře u Karlových Varů.

 

Jste ráda, že se do vily nedostaly bisexuálky? Myslíte si, že by se René s Radimem nebo naopak o výhru podělili? A co říkáte na zásnuby Kačenky a Michala? Myslíte, že jim to vydrží i do té svatby?

 

zdroj foto: www.vyvoleni.centrum.cz

 

soutěž – předešlý výsledek mínus 45

Reklama