V minulém měsíci proběhla soutěž, kdy celkem 15 čtenářek získalo produkt Biopron MÉĎA a mohly jej vyzkoušet. Následně nám vyplnily dotazníkem s několika otázkami, kde zhodnotily, jak byly s produkty spokojeny. Je to přípravek určený dětem, takže je čtenářky využily pro své děti. Z dotazníků a odpovědí jsme se dozvěděli, že čtenářky vnímají probiotika jako součást péče o zdraví a nepodceňují jejich význam. Naopak u dětí je kupují a znají i jiné značky, orientují se, co je na trhu. Produkt Biopron MÉĎA zhodnotily ve většině velmi pozitivně – nejen kvůli  probiotikům a jejich účniku na zdraví, ale také díky chuti bílé čokolády - děti je rády konzumovaly.

Jaký je Biopron MÉĎA, který čtenářky získaly?

Čtenářky získaly produkt Biopron MÉĎA v unikátní formě probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Biopron MÉĎA obsahuje patentově chráněný probiotický kmen Bifidobacterium lactis Bl-04, který je rezistentní vůči většině běžně používaných antibiotik. Biopron MÉĎA díky svému složení vhodný k regeneraci dětské střevní mikroflóry především během a po léčbě antibiotiky pro úspěšné obnovení střevní mikroflóry. Doporučuje se pro často nemocné děti, kterým pozitivně ovlivňuje imunitní systém a činí je odolnější proti další nákaze. Upravuje poměry v zažívacím traktu a příznivě tak ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu dětí.
Pokud máte doma často nachlazené dítě, nebo dítě, které prodělalo opakovaně antibiotickou léčbu, pomozte mu obnovit přirozenou obranyschopnost organismu.

meda

Probiotické bakterie jsou přirozenou součástí lidské střevní mikroflóry. Jsou nezbytné nejen pro správné fungování střev, ale také pro celkové zdraví člověka a správný vývoj obranyschopnosti organismu před nepřátelskými bakteriemi. Před narozením je střevo miminka sterilní, osidluje se až během přirozeného porodu bakteriemi z rodidel matky. Probiotika přijímá nejprve z mateřského mléka a potom i v podobě tuhé stravy. Jakmile se zvýší podíl těchto prospěšných bakterií v trávicím traktu, zmírní se u vašeho děťátka projevy nedokonalého trávení a dojde k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Probiotika totiž bojují se škodlivými mikroorganismy a posilují tak přirozenou obranyschopnost organismu, který se u kojence teprve vyvíjí. Jsou ovšem velmi vhodná i pro děti předškolního věku, zejména pro často nemocné jedince s oslabenou imunitou. Je také prokázáno, že podávání probiotik snižuje výskyt a projevy u dědičných dispozic k atopické dermatitidě. Umí toho ale daleko více a mají širokou škálu použití.

Reklama