Pitný režim je pro dětský organismus velmi důležitý, a to celoročně. Čaje pro děti DinoTea kombinují prospěšnost bylinek s příjemnou ovocnou chutí, a proto jsou tím správným způsobem, jak rychle zahnat žízeň a dodat tělu adekvátní přísun tekutin s příjemnou chutí bez cukru. Nové dinosauří balení dětských čajů obsahuje 60 nálevových sáčků se šesti příchutěmi: lesní plody, mango & broskev, jahoda & echinacea, borůvka & rakytník, červený pomeranč nebo také duo malina a ostružina. Kolekci je možné zakoupit na www.tikaro.cz, www.grizly.cz a dalších vybraných e-shopech za 319 Kč.
Prvních 2500 zákazníků získá v limitované edici vstupenku do DinoParků v hodnotě 170 Kč.

62ce970a38cc7obrazek.png
Výlet do druhohor

Pravěký svět je lákavým místem téměř pro každé dítě. Fascinující dinosauři, dravé ryby i ptactvo jsou pro děti fantastickým zážitkem. Proto si česká značka čajů Biogena připravila pro letošní rok unikátní zážitek, který dítka zajisté ocení. Volná vstupenka v každé kolekci DinoTea, zajistí malým výletníkům nezapomenutelné chvíle v druhohorách. V DinoParku v Praze, Plzni, Liberci, Vyškově nebo Ostravě si děti užijí spoustu zábavy. Ani rodiče nepřijdou zkrátka, a zatímco si jejich ratolesti budou hrát, čeká je příjemný relax u výborného občerstvení.

Ovocné čaje – pro děti to pravé v létě i zimě

České čaje Biogena, už podle názvu, naznačují, že se jedná o prvotřídní bio kvalitu. Bylinky s láskou vypěstované na jihu Čech jsou pro malé strávníky tou nejlepší volbou. Ovocné čaje je možné pít jak teplé, tak i za studena a jsou těmi správnými společníky pro celý rok. Jejich bohatá ovocná chuť často není potřeba doplňovat cukrem, a o to je pro děti vhodnější. Ovocné čaje neobsahují kofein a jsou plné vitaminů i antioxidantů, které podporují celkovou obranyschopnost organismu a působí protizánětlivě.

Tak na zdraví!

Reklama