biocellNa Žena-in jste se mohli seznámit s přípravky pro hydratovanou pleť s tobolkami a maskami od značky BIOCELL. Měly jsme možnost masku vyzkoušet. Jaké s ní máme zkušenosti?

Linda:

Doposud jsem měla možnost setkat se jen s maskami, které se na obličej nepřikládaly, ale nanášely. Tato hotová maska, samostatně balená, je ihned po vyjmutí připravená k použití. Odpadá tak procedura s nanášením masky a jejím následným omýváním. Z obalu vyjmete masku napuštěnou voňavými látkami a přiložíte na obličej. Otvory pro oči, nos a ústa sednou asi každému. První, co jsem příjemného dokázala vnímat, byla vůně. Maska po vyjmutí z obalu krásně zavoněla jakousi směsicí bylinek. Po přiložení na obličej začala po chvíli příjemně chladit. Po půlhodině jsem ji sundala a přebytečnou tekutinu lekce vmasírovala do obličeje. Aby se všechny látky dokázaly vstřebat, proběhla celá tato procedura před spaním. Ráno jsem si obličej jako každé ráno omyla lehkým gelem. Pleť byla hezky pevná, ale především mě překvapila její jemnost. Po nanesení krému se neuvěřitelně snadno nanášel i make-up, kterého stačilo opravdu malinko, a díky jemné pleti se dokázal bez problémů rozetřít.

Klára:

Stejně jako Linda, nikdy jsem „přikládací masku“ nezkoušela. Večer, když jsem byla doma sama (aby se mi chlapi nesmáli), otevřela jsem sáček a vytáhla krásně voňavý napuštěný „hadýrek“. Po rozbalení jsem přiložila masku na obličej, snažila jsem se, abych měla všechny otvory tam, kde by měly být. Maska působila chladivě, raději jsem si ji ještě přidržovala, aby dokonale přilnula. Pustila jsem si film, abych byla v klidu a nemusela pobíhat po bytě. Za dvacet minut jsem masku sundala. Pleť byla krásně jemná, hebká, voňavá. Musím uznat, že to bylo velmi příjemné. Nejen celá procedura, ale i následný efekt.

Maska pro dokonalou hydrataci pokožky

biocellMaska obnovuje rovnováhu vlhkost pleti, redukuje póry, zvyšuje pružnost pleti, vyživuje pleť, zachovává ji vláčnou a mladistvou.

Biocell maska je určena všem ženám, které pečují o svou pleť. Je výborným doplňkem pravidelné kosmetické péče. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti , je to rychlá pomoc pro unavenou, dehydratovanou pleť. Během 20-30 minut se pleť, kterou vystavujeme všem možným nepříznivým vlivům (klimatizace, ústřední topení, umělé osvětlení, teplotní výkyvy) rozzáří a získává zpět svou pevnost a jas. Ideální je použití masky Biocell s tobolkami Biocell současně.

Výhodou je velmi snadná aplikace masky - maska se jen přiloží na odlíčený obličej a po 30 minutách se jednoduše sundá. Tedy žádné slupování ani oplachování, aplikaci masky zvládne každá žena.

Proč používat tuto masku? Pleť potřebuje pravidelnou hydrataci

biocellSuchá pokožka je důsledkem stárnutí a pro mnoho žen představuje problém, navíc vrásky začínají být na pohled daleko patrnější. Každé ženě s běžnou pokožkou se přibližně od třicátého roku začínají kolem očí tvořit první malé vrásky. Je to známka nedostatku kyseliny hyaluronové v těle, což způsobuje pomalejší metabolismus. V lidském těle neexistuje žádná tkáň, která by se bez kyseliny hyaluronové obešla, ale nejvíce této látky potřebuje právě kůže, pojivové tkáně a chrupavky, a když je této látky v kůži nedostatečné množství, ztrácí kůže svou vitalitu a tvoří se vrásky. S věkem se snižuje vlhkost nejen v kůži, ale také v očích, vlasech a kloubech, což přináší projevy nedostatku vlhkosti, které přibývajícími léty narůstají: oči a vlasy ztrácí svůj lesk, pohyblivost kloubů se zhoršuje a začínají vrzat. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč mladé dívky připadají mužům různého věku přitažlivější a více sexy? To má na svědomí hydratace. Jejich oči a vlasy září, jejich pokožka je hladká a sametově jemná - všechny tyto vlastnosti vysílají mužům podprahové sexuální signály, které naznačují, že je žena schopná reprodukce.

Poprosíme čtenářky, které masku vyhrály v naší soutěži, aby nám také napsaly své zkušenosti. Připravíme vám z jejich příspěvků další článek.

Více o tobolkách a masce Biocell na www.valentis.cz

O masce jsme psali zde.

O tobolkách Biocell jsme psali zde.

Reklama