BioPečeť čistoty podle HiPP

U společnosti HiPP platí „nulová tolerance“ pesticidů. To znamená, že nepovoluje ani to nejmenší množství reziduí ochranných prostředků rostlin v dětské výživě. Jen BIO suroviny bez jediné stopy příměsi jsou zpracovány do skleniček a obdrží BIO pečeť.

Zajištění kvality začíná daleko před zpracováním. Již před lety společnost HiPP exkluzivně smluvně zavázala ty nejlepší oblasti pro pěstování jednotlivých druhů zeleniny. Během desetiletí získala speciální znalosti, jak střídat plodiny, aby byly co nejméně zatíženy škodlivinami. Zvířata vyrůstají v dobrých podmínkách a dostávají přírodní krmivo bez urychlovačů růstu a hormonů. Původ každého zvířete je pečlivě dokumentován.

Obsah každé skleničky prochází více než 260 kontrolami

Celkově je kontrolováno více než 1200 reziduí škodlivin.

Zemědělec vykládá suroviny ke zpracování až poté, co laboratorní testy společnosti HiPP potvrdí, že splňují přísné požadavky. Suroviny zkontrolované laboratoří jsou ručně přebírány, aby byla zajištěna kvalita každé mrkve a každého hrášku. Ačkoliv jsou zvířata chována v odpovídajících podmínkách a skot dostává pouze rostlinnou stravu, přesto je kontrolováno BIO maso před zpracováním co nejpřísněji, zda neobsahuje rezidua škodlivin. Existuje tedy stoprocentní záruka, že BIO maso HiPP je naprosto v pořádku.

Hipp

Potravina pro zvláštní výživu

Masozeleninové příkrmy jsou obohaceny omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami (z BIO řepkového oleje), které jsou pro organismus esenciální (lidský organismus si je nedokáže sám vytvořit), a proto je pravidelný a dostatečný příjem těchto životně důležitých látek  nutné zajistit v každodenní stravě. Omega-3 jsou základním stavebním kamenem pro vývoj dítěte. Organismus přeměňuje omega-3 na polynenasycené mastné kyseliny Hipps dlouhým řetězcem (tzv. LCP) a ty mají velký vliv na správný vývoj mozku a zraku. Proto je optimální zásobení miminka omega-3 tak důležité a to již od počátku.

Více informací najdete na stránkách www.hipp.cz

 

Hipp

 

Reklama