Abyste vynikla, nepotřebujete vždy syté barvy. Co zkusit puristický barevný trend „White on White“ – tip z letní kolekce Levi’s®, která je inspirovaná nezaměnitelným duchem sluncem zalitého kalifornského pobřeží. Zatímco černá od hlavy k patám je již dlouho uniformou celé armády žen, design bílá na bílé nabízí novou, nečekanou, odvážnou a sofistikovanou alternativu.

V kolekci se snoubí moderní textury, inovované materiály a jemné potisky, založené na novém pojetí klasického bílého oblečení od hlavy k patám z poloviny 60. let. Kolekce s přepracovanými kultovními designy značky se soustřeďuje na klasické kousky z bílého denimu – džísku a šortky z nejklasičtějších džínů 501®, zdobené motivy, například barevně kontrastním prošíváním.

Prohlédněte si fotogalerii:

Tady máte pár tipů, jak upoutat v bílé na bílé:

  • Bílé oblečení zvýrazněte sytě barevnými doplňky, botami či šperky. Zvýrazněte také barvu vašeho líčení. Nic není působivější než jasně červené rty v kombinaci s bílým plátnem.
  • Černá je považována za barvu nejvíce skrývající nedostatky, to ale neznamená, že bílá vám nemusí lichotit. Jen dejte pozor, aby bílé oblečení sedělo k vaší postavě a vždy pod něj noste spodní prádlo tělové barvy (ne bílé!).
  • Udržujte své bílé oblečení krásně bílé – perte jej v teplé vodě s přidáním octa. Bude tak pořád vypadat nádherně, a to bez brutálních chemikálií. Případnou skvrnu nejdříve posypte jedlou sodou a namočte a až poté perte s pracím práškem určeným pro bílé oblečení.
  • Nejste ještě připravena na bílé oblečení od hlavy k patám? Vyberte si klasické bílé oblečení a doplňte jej kousky v pastelových odstínech.

Více na:

Reklama