Zpěvačka Helsey oblékla odvážné modré šaty zdobené černými krajkami. Na první pohled vypadaly poměrně lacině a na prsou jí seděly jen tak tak. K nejlepším kouskům z červeného koberce se jistě neřadí.


 
Ještě horší kousek však zvolila zpěvačka Yung Miami. V kanárkově žlutých šatech byla nepřehlédnutelná. Nebo vlastně, nepřehlédnutelné byly šaty. Sama zpěvačka se v nich ale, díky obrovským volánům, tak nějak ztrácela.


 
Po výrazných barvách sáhla i zpěvačka a skladatelka Ingrid Michaelson. Tady platí, že méně je někdy více. Ingrid zvolila velmi barevný outfit, stylem vhodný spíše na léto do města nebo na hudební festival Coachella, než na červený koberec prestižní akce. Alespoň kabelku mohla zvolit méně barevnou. Nutno říct, že alespoň hezky ladila s logem NBC.


 
Barevné a hlavně dost přeplácané šaty zvolila zpěvačka Olivia Somerlyn. Se svou postavou by si mohla dovolit krásné lichotivé šaty. Místo toho zvolila podivný modro-bílý pytel.

Svou róbou neoslnila ani zpěvačka Poppy. Ta z dálky působila spíše jako černý zmuchlaný pytel na odpadky. Její šaty se řadí snad k těm nejhorším, které byly na Billboard Music Awards k vidění.


 
Z mužů byl nejvíce nepřehlédnutelný DJ Diplo. Ve fialovém elvisovském oblečku s velkou přezkou na pásku a kovbojským kloboukem vypadal spíše, jakoby šel na maškarní.


 
Další pánové, kteří mohli ve svém šatníku sáhnout po lepších kouscích, byli Jonas Brothers. Zatímco jejich drahé polovičky zářily, chlapci šlápli trochu vedle. Proužků a kostiček mohli trochu ubrat.

Horší oblek, než zpěvák Maluma však neměli. Jeho barevný kožený komplet byl ještě trochu dál za hranicí vkusu.

Podobně na tom byl i hudební producent Mustard. Ten připomínal růžový bonbón.


 
 Zdroj: Profimedia 
 

Reklama