Na předávání cen nechyběli herečka Megan Fox a rapper Machine Gun Kelly. Stylový pár se sladil do černo-stříbrna. Herečka na sobě měla černé šaty od Davida Koma bez ramínek s nebezpečně vysokým rozparkem a operní rukavice s křišťálovými květinovými nášivkami.

profimedia-0691669761.jpg

Foto: Profimedia

Operní rukavičky nezapomněla ani Heidi Klum. Dámy zkrátka znají letošní módní trendy. Na předávání hudebních cen modelka dorazila s manželem Tomem Kaulitzem. Na sobě měla žluté šaty bez ramínek se strukturovaným živůtkem od Maticevskiho. Svůj outfit ještě doplnila černými kozačkami nad kolena, které ladily s rukavičkami.

profimedia-0691675215.jpg

Foto: Profimedia

Americká zpěvačka Becky G, vlastním jménem Rebbeca Marie Gomez, trochu vypadala, jako by si zrovna odskočila z karnevalu v Riu. Na sobě měla fialové mini šaty poseté kamínky a pštrosím peřím od Zuhaira Murada. Ty zkombinovala se sandály na platformě ve stříbrné barvě.

profimedia-0691673643.jpg

Foto: Profimedia

Jedny z nejodvážnějších šatů večera předvedla herečka Dove Cameron. Šarlatová róba pochází z dílny Ashlyn. Design bez ramínek se otevírá na hrudi do dlouhého klikatého výřezu, který odhaluje hereččin dekolt i trup. Sukně sahající až na podlahu je ž červeného tylu a síťoviny s jemnými záhyby.

profimedia-0691671006.jpg

Foto: Profimedia

Další, kdo rozhodně upoutal na červeném koberci pozornost, byla zpěvačka a rapperka Doja Cat. Vynesla černé šaty Schiaparelli Haute Couture s korzetem končícím pod ňadry a průhledným bílým tylem na prsou. Bradavky si zakryla zlatými pyramidkami. Pozornosti rozhodně neušly ani náušnice ve tvaru velkých zlatých uší. Doja Cat si tedy vlastně na uši pověsila další ještě větší uši. Za povšimnutí jistě stojí i její vesmírná kabelka a lodičky se zlatými prsty. Zkrátka co kousek, to umělecké dílo, které si odváží vzít málokdo.

FotorrJet.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Page Six, Pop Sugar, Foot Wear News, Page Six

Reklama