Už jste ochutnali novou žvýkačku Orbit Professional White? Obsahuje mikrogranule, které při správném používání dokáží vybělit chrup do 4 týdnů. Orbit Professional White však nejenom zuby bělí, ale zároveň podporuje produkci slin a neutralizuje kyselé prostředí v ústech a napomáhá tak prevenci zubního kazu.

 

 

Přirozené a bílé zuby nemá od přírody nikdo – barva zubů je ovlivněna odstínem žluté zuboviny a odstínem více či méně bílé skloviny. Celkové zbarvení zubů kromě vrozených dispozic (barva zuboviny a skloviny) ovlivňuje mnoho vnějších faktorů. Může to být kouření, nadměrné pití červeného vína, kávy, ale i čaje, nebo i častá konzumace některých „barevných potravin“ (např. borůvky). Hladký povrch dobře vyčištěného zubu se postará o to, aby k vlivu těchto přírodních pigmentů nedocházelo. Na vzhled vnější barvy zubů má také vliv užívání některých antibiotik, věk a v neposlední řadě i to, jak se o ně staráme. A právě o to, aby vaše zuby byly pořád krásně bílé, se postará nový hit produktové řady žvýkaček Orbit Professional, tentokrát s označením White.

 

Z historického hlediska bělení zubů není žádná novinka. Už staří Egypťané si bělili zuby pomocí sody

a popela. První zdokumentované pokusy ve stomatologii se datují od konce 19. století. V dnešní době se nejčastěji používají dvě možnosti bělení: abrazivní a chemické. Za abrazivní bělení zubů můžeme považovat i používání vhodných zubních past či speciálních žvýkaček, jako je Orbit Professional White. Proto se doporučuje používat žvýkačku po každém jídle během dne. Při správném používání vám zuby vybělí do 4 týdnů. Jako každá speciální žvýkačka totiž patří mezi doplňky dentální hygieny. Nenahradí zubní kartáček a pastu, ale jejím žvýkáním hlavně po jídle neutralizujeme kyselé prostředí v ústech a chráníme tak zuby před zubním kazem.

                          

Pokud chcete být v dnešní době skutečně in, potřebujete podle psychologů mimo jiné i příjemný usměv, jako výraz klidu a pohody. Když při úsměvu můžete zároveň „vystavit“ i přitažlivě bílé zdravé zuby, tak si každý o vás pomyslí, že jste nejenom spokojený, ale také zdravý a udržujete se mladým. Správně udržované zuby dávají najevo, že jejich majitel je pečlivý, svědomitý, cílevědomý.

 

Pro většinu z nás je v dnešní době nepsanou společenskou normou častá tělesná i ústní hygiena. Pravidelná péče o chrup, která je doplněná žvýkáním žvýkačky bez cukru během dne, by měla být tedy pro nás samozřejmostí, stejnou, jakou se stal v posledním desetiletí například i deodorant.

 

Orbit pomáhá chránit před zubním kazem po každém jídle, vždy a všude.

 

Navštivte stránky www.orbitklub.cz a dozvíte se mnoho zajímavých informací!

 

 

Reklama