Není to tak dlouho, co jedna zima skončila, a už se blíží Vánoce. Příroda se, doufejme, na nějaký čas zahalí do bíla a každý z nás si bude užívat nádherné krajiny pod sněhovou pěřinou, poletujících bílých vloček a spousty sněhových radovánek.

 

Také patříte mezi ty, kteří na vánočním čase milují právě toto? Přitom vás ne a ne přestat pálit vědomí toho, co všechno ještě před štědrým dnem musíte stihnout a zařídit? Zažít klidné a pohodové vánoční nákupy, při nichž byste ušetřili Vánocemi vyčerpanou peněženku a ještě dopřáli zábavu svým nákupy znuděným ratolestem a partnerům?


Vyrazte do Freeportu!!

 

Vánoční nákupy ve Freeportu se mohou proměnit v příjemný den pro celou rodinu. Maminka si může skočit třeba ke kadeřníkovi, pak okoukne nejnovější outfity a botky pro sebe, manžela i dětičky, vybere interiérové doplňky pod stromeček kamarádkám, tetám, strýčkům i babičkám, to vše za výhodné outletové ceny!

Manžel bude s radostí vychutnávat perníčky a vánoční cukroví spolu se svařeným vínem a punčem na vánočním tržišti přímo ve vstupní hale. V dalším ze stánků vánočního tržiště mu zabalí dárky pod stromeček, čímž, jak známo, všichni muži tak neradi ztrácejí čas.

Úsměv ve tváři pak Vánoce ve Freeportuvykouzlí především dětem. Vánoční radovánky tu budou pro ně! Poté, co se vyfotí v ledovém zámku se sněhovou královnou a namalují si vlastní vánoční ozdobu, kterou si spolu se sladkostí z velikého adventního kalendáře odnesou pyšně domů, mohou se pustit do stavby svého vlastního sněhuláka! Rodinka sněhuláků se stěhuje do Freeportu, a proto potřebuje každý pár šikovných ruček ke stavbě svého království.

Jak si užijete vánoční nákupy ve Freeportu, je zkrátka jen na vás!

Určitě vás nemine ruleta „šťastná vločka“, kde si vytočíte zajímavé slevy i nákupní poukázky. Stejně tak, pustíte-li se do souboje přímo s největším z mnoha přítomných sněhuláků – s Králem Sněhulákem, můžete si „vykoulovat“ zajímavé dárečky, jako jsou například poukázky na nákupy v hodnotě 1000 Kč.

Proto všichni hurá do Freeportu, od 8. do 24. prosince tu na vás čekají Bílé Vánoce a s nimi závěje radovánek!

Reklama