V těchto parnech je bílá nejideálnější. Na bílou v létě nadám dopustit. Je chladivá, čistá i elegantní a vůbec mi nevadí, že musím denně prát. Na rozdíl od barevného oblečení bílá nešisuje a kombinování s ostatními barvami je hračka.

Takže milovnice a obdivovatelky bílé, využijte letních slev a vrhněte se do obchodů, dokud je co nakupovat. A dokud se nás drží letní počasí, v kterém bílá tak nádherně vyniká. No a jestli jste si už nachytala nějaký bronz, není třeba váhat. V bílé můžete mít cokoliv, ale dnes se zaměříme na šaty. Bílé šaty prostě letos musíte mít!

kk

Prozradím vám pár triků, jak budete v bílé vypadat nejlépe.

Chcete-li dosáhnout přirozeného a velmi kultivovaného vzhledu, zkuste bílou kombinovat s béžovou, pískovou, světle šedou, prostě všemi neutrálními barvami, a docílíte tak nevídaného efektu. Krásně vypadá i kontrast matu a lesku. No jen si představte matový len, bavlněné piké nebo nějaký strukturovaný materiál vedle hedvábného saténu. Můžu vám zaručit, že to vypadá fantasticky.

kk gg

Jestli se vám celá bílá plocha zdá trochu nudná, vybírejte oblečení ozvláštněné nějakou strukturou, kouskem krajky nebo výšivky. Skvělou službu vám udělá i transparentní materiál.

cc cc

Zkuste černé doplňky.  Stačí,  když si k bílé obujete černé sandálky, nasadíte si černé brýle nebo černé korále a budete šik jako Jacqueline Kennedyová.

hh

hh vvv

vv bb

bbb ff

A co vy, milé ženy-in, vybraly byste si?

Reklama