Bílá barva v interiéru zároveň uklidňuje a nabízí otevřenost pro další nápady. Je elegantní a nepodléhá moderním trendům jako jiné odstíny. Proto se vám jen tak neomrzí.
5b0fe98fb92e0obrazek.jpg
 
Již dávno neplatí, že je bílá barva náročná na svou údržbu a že se nehodí do místností, ve kterých je předpoklad vyššího zatěžování jako jsou kuchyně, koupelny či dětské pokoje. Bílá barva Primalex Fortissimo Bílé dokonale splňuje požadavky kladené na moderní interiérové nátěry z hlediska omyvatelnosti i úplné otěruvzdornosti.
5b0fe9ba5bc97obrazek.jpg
 
„Z praxe velmi dobře vím, že přesvědčit a vysvětlit zákazníkům, proč si koupit kvalitní omyvatelný nátěr, není vždy snadné. Nicméně je to investice, která se vrátí. Kvalitní barvy dnes už nepatří pouze do obývacích pokojů a dalších reprezentativních prostor. Omyvatelné nátěry se budou vašim zákazníkům hodit i v mechanicky hodně vytěžovaných místnostech. Často podceňovaným prostorem jsou chodby a vůbec vstupní prostory. Ty si však zaslouží správnou úpravu. Ušpinění od bot či vašich mazlíčků po venčení však lehce očistíte. Kuchyně a koupelny jsou dalšími místy, kde by omyvatelný nátěr měl být jasnou volbou,“ vysvětluje Martin Čížek, Technicko-obchodní zástupce značky Primalex.
5b0fe9d77b51cobrazek.jpg
 
Zmiňované prostory je těžké udržovat v čistém stavu. Hygienické normy požadují v koupelnách keramické obklady do výše 1,5 m a ve sprchových koutech do 2,2 m. To je právě z důvodu snadné údržby. Omyvatelný Primalex Fortissimo Bílé pak lze použít na vymalování ploch nad obklady i stropu, kdy spolehlivě odolá vysoké vlhkosti v koupelně i občasně odstřikující vodě.
5b0fea00cb73fobrazek.jpg
Barvu Fortissimo Bílé lze při ušpinění jednoduše očistit pomocí vlhkého hadříku. Navíc díky vysoké otěruvzdornosti vám nešpiní oblečení, ani když se o zeď ležérně opřete v černém oblečení. Omyvatelné barvy jsou zároveň vysoce paropropustné, tedy takzvaně dýchají, a nemusíte se je bát použít ani v koupelně nebo v dalších místnostech se zvýšeným výskytem vody a páry. Nicméně pozor si dejte u míst, která jsou pravidelně a dlouhodobě zatěžována vodou a navíc bývají znečištěna například od zbytku mýdla.
5b0fea2a748a1obrazek.jpg
 
Mechanická odolnost třídy 2 dle ČSN EN 13 300 a bělost nad 90 % BaSO4 bílé činí z nové barvy Fortissimo nejkvalitnější bílý nátěr značky Primalex. „Jen nejlepší suroviny a vysoké nároky na technické parametry nás mohly uspokojit při přípravě této novinky. Primalex Fortissimo je vylepšená řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry,“ dodává na závěr Martin Čížek.
5b0feacd8b84fobrazek.jpg