Pravda, bílá barva není vždy úplně praktická, ale za tu parádu to rozhodně stojí! Navíc, bílá a opálená pokožka, to funguje skvěle. Pokud vás ale na bílé romantické šatičky neužije a mít obyčejné tričko, je nuda, tak co takhle bílé džíny? Jak všichni víme, džínovina je nadčasová a nikdy nezkazí žádnou zábavu (pokud se tedy nechystáte na nějaké obchodní jednání, tam by to mohl být trochu faux pas).
Na rozdíl od klasického denimu v „dělnické“ modré barvě, je bílá přesně ta barva, za kterou se tak úplně neschováte. Jak s bílými džíny zacházet?

  • Pokud máte pár kilo navíc, volte raději tenčí materiál a spíše kalhoty na tělo a k nim volnější a delší košili či tuniku.
  • Pod bílé kalhoty (a je jedno, z jakého materiálu budou) noste vždy prádlo v tělové barvě.
  • Podpatky vám vždy přidají pár centimetrů k dobru a ty v nude odstínu ještě krásně protáhnou nožky.
  • Léto a bílé džíny jsou jako stvořené k tomu, abyste se zaměřily spíše na romantické nebo boho kousky. Oblékněte k nim třeba kimono, háčkované topy, espadrillky nebo třeba kabelku z proutí.

Bílá od hlavy až po paty

bi2.jpg

Monochromatika je super zábavná, pokud zvládnete mix několika materiálů, a navíc i délek. Takže, v tomto případě bude nejjednodušší obléknout skinny džíny, vzdušnou bílou košili, abyste se v horku neuvařily, letní espardillky a klidně nějaký stříbrný šperk. Co víc? Minimalistický make-up a červenou rtěnku.

Stále trendy culottes

bi1.jpg

Culottes neboli široké kalhoty v midi délce, jsou trendy už třetí sezonu a my se radujeme. Jsou totiž pohodlné, vypadají super, zejména s podpatky a hodí se nejen do práce, ale klidně i na rande. Co takhle kombinace s háčkovaným topem? Ty jsou letos opravdu in!

Trendy boho styl
5b1a6a6d414fdblobid0.jpg

Jak bylo zmíněno výše, k létu patří rozevlátý bohy styl, šátky ve vlasech, boty na klínu, kulaté brýle, maxi délky a zvonáče. Ach... Zkrátka a dobře. Bílé kalhoty do zvonu jsou super volba. A k nim si vezměte třeba krátký top nebo rovnou jednodílné plavky.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Reklama