Vybíráte novou LCD televizi? Bílé LCD televize značky GoGEN nabízí skvělý dámský design i multifunkční vybavení. Elegantní provedení, kvalitní technické zpracování a dostupná cena dělají z bílých televizorů GoGEN slušivou dominantu každé ložnice, obývacího pokoje i kuchyně.

TV Gogen

Rozjasní váš interiér

Celá řada GoGEN Binary Design Line je vyrobena ve stylově bílém klavírním laku. Díky své excelentní barvě patří tyto televizory k decentním doplňkům do každého pokoje. Dokonale sladěný byt je snem snad každé ženy.

Vyberte si tu pravou

TV Gogen

Vybírat lze v úhlopříčkách 48, 56 a 66 centimetrů. Displeje těchto televizorů nabízí skvělý komfort pro sledování filmů na DVD nebo televizních pořadů. Přístroj je vybaven analogovým i digitálním DVB-T tunerem a disponuje spoustou užitečných funkcí, jako je USB vstup nebo dětskou pojistkou. Pro tiché sledování najdete výstup pro sluchátka. Pozadu nezaostává ani zvuková část televizorů. Je možné využít různých nastavení ekvalizéru. Menu televizoru je kompletně v češtině.

40 měsíců záruka pro Vás

TV Gogen

GoGEN svým televizorům věří, proto poskytuje na všechny své LCD televizory prodlouženou záruku 40 měsíců. Tato nadstandardní garance a moderní design je dalším důvodem, proč zvolit LCD televizory značky GoGEN. Bílé televizory dokonale sladí Váš moderní interiér. Více na www.gogen.cz

http://www.eproton.cz/televize-gogen-tvl22885white-lcd/212479.html

Reklama