Pokud zvažujete pořízení nové ložnice, bílá barva bude tou správnou volbou. Bílý nábytek je poslední dobou tzv.in a to se týká i ložnic. Bílá barva „sluší“ nejen retro nábytku, ale vynikne i v moderním minimalistickém designu, takže má velmi široké uplatnění v současném bydlení.

Bílá ložnice na vás přímo dýchá svou vzdušností. Působí čistě a elegantně. Bílá barva opticky zvětšuje prostor, takže se hodí i do malých místností. Bude ideální barvou pro ty, kteří milují změny, protože  se skvěle kombinuje s ostatními barvami a umožňuje tak nekonečnou variabilitu ve vzhledu ložnice.

Bílý nábytek krásně vynikne na jakémkoliv podkladu výmalby stěn, nebo v kontrastu s velmi módními strukturovanými tapetami.

Záleží už na jen na vkusu obyvatel bytu, zda jim více vyhovují ostré kontrasty, třeba černobílá, nebo se cítí lépe v jemných přechodech barev, které působí uklidňujícím dojmem.

K bílé se totiž dobře hodí jak syté barvy, tak jemné pastelové odstíny.

A pak už jen stačí sladit povlečení, či ostatní textilie, jako jsou závěsy, koberečky, polštářky či přehozy. Je snadné je měnit a získat tak stále novou atmosféru ložnice, kterou můžete přizpůsobit třeba ročnímu období, nebo momentální náladě.

S bílou si snadno poradí i dekoratér začátečník, což je nesmírná výhoda oproti nábytku dřevěnému nebo dýhovanému.

Bílá je nadčasová, která se díky nekonečné variabilitě nikdy neokouká.

Vyberte si z nádherných ložnic z JMP Studia zdravého spaní

Ložnice bílé – moderní i stylové

Moderní a zároveň nadčasová ložnice Aspena (provedení buk) z JMP Studia zdravého spaní® vynikne nejlépe v barevném interiéru nebo v kombinaci s barevnými doplňky. Takže pokud máte rádi výrazné barvy, pořiďte si bílou ložnici a kombinujte!

n

Ložnice Aspena

Postel Miu – u téhle postele můžete volit čelo u hlavy s potiskem – na obrázku je potisk „česnek“, ale po dohodě lze zvolit potisk i podle vlastního návrhu.

p

Postel Miu

Country Inn, Ole, Georgia – stylové ložnice z masivní borovice, v bílém provedení. Pod bílým lakem zůstává zachována přírodní struktura dřeva. Ložnice se hodí i do moderního interiéru, proč si nedopřát trochu romantiky? Navíc masivní dřevo je do ložnice velmi příjemným materiálem.

m

Ložnice Country Inn

ole

Ložnice Ole

georgia

Ložnice Georgia

Bílá může být i čalouněná postel, v kůži, kožence nebo textilu. Postel Dafné je v provedení koženka.

dafne

Postel Dafné

.  

Reklama