Přemýšlíte, co si obléknout na sebe? A nechce být nudná a přehlédnutelná? Pohrajte si se stylingem a do hlavní role postavte košili! Bílou, barevnou, se vzorem, oversized nebo rovnou tu, co si půjčíte od partnera ze skříně. Košile už se totiž dávno nemusí nosit jen k pracovnímu kostýmku. Košile má nový kabát, a to doslova.

Své o tom ví i světové influencerky, které na ni nedají dopustit. Nosí jí jinak, netradičně, možná trochu extravagantně, ale vždy tak, že vás jejich outfit nenechá chladnými.

Jak na to?

  • Pokud vlastníte klasickou bílou košili, která perfektně obepíná tělo, nebojte se jí obléknout klidně pod šaty (místo trička). Vyberte ale takové, pod nimiž se nebude košile krčit. Rázem budete mít nejen jedny „nahaté šaty“, ale i jedny, které se budou díky nové spodní vrstvě hodit i do chladnějších měsíců.
  • Půjčte si košili od partnera. Pokud je to ovšem kus chlapa a vám jeho vršky budou sahat ideálně pod zadek nebo do půlky stehen. Košili pak omotáte páskem, vyhrnete rukávy a voilá sexy šaty jsou na světe. Něco vám to připomíná? Ano, budete celá Carrie ze Sexu ve městě.
  • Vsaďte na dlouhé košile! Takové, co budou mít klidně délku do půlky lýtek, anebo alespoň ke kolenům. Kombinujte je s kalhotami, sukní, noste ji otevřenou přes vzdušné šaty nebo si na ní vytvořte pořádný uzel a oblečte ji k džínům do pasu.
  • Pohrajte si s délkami. Vezměte si delší košili a na ni oblékněte mini sukni. necháte tak spodní lemy lehce vykukovat. Netradiční, nečekané a super sexy. 
  • Mixujte materiály. Co takhle saténové šaty, bavlněná košile, kožené boty na nohy a tlustý svetr okolo pasu? My říkáme ano!

Také si přečtěte:

Reklama