Přestaňte se bát bílé barvy a zahalte se do její jedinečnosti. Parné letní dny po ní přímo volají. Bílá trička a halenky se hodí k vaší nádherně snědé pleti a dají vyniknout opáleným dekoltům. Bílá je všude a vždy velmi nápadná, okamžitě upoutá pozornost a vy tak dáte ostatním jasně na vědomí, že nejste žádná šedá myš.  

bíláNe nadarmo se oblékají do bílé barvy třeba nevěsty. Bílá je symbolem nových začátků, hledání rovnováhy a duševní čistoty. Někdy je ale i barvou vyzařující perfekcionismus a touhu po dokonalosti. Záleží na kombinacích a výběru doplňků. Bílá se hodí ke všemu a rozhodně by ve vašem šatníku neměla chybět. „Jde o univerzální barvu, kterou si může dovolit každá žena. Její velkou výhodou je mimo jiné i to, že celkově omladí a rozjasní vaši pleť,” vysvětluje stylistka a vizážistka Lica Arabadzi.

bílá„Pokud se chystáte na večerní společenskou událost, můžete zvolit bílé saténové šaty ve střihu, který bude lichotit vaší postavě. Máte-li ráda glamour styl, můžete šaty doplnit jemnými zlatými doplňky a červenou rtěnkou. Když naopak vyrážíte jen posedět s přáteli a chcete vypadat pohodově a ležérně, stačí obléknout bílé tričko nebo halenku a džíny. K takovému outfitu se hodí plátěné tenisky, kabelka typu ‚sling bag‘ a trendy nahé líčení,“ doplňuje Lica Arabadzi.

bíláI když je bílá univerzální a příjemná barva, často ji máme zaškatulkovanou také jako velmi nepraktickou, protože se snadno zašpiní a ne vždy se pak flíčky podaří dobře vyprat. Toho se už ale naštěstí nemusíte bát. Na trhu je nyní revoluční přípravek Vanish Gold Oxi Action, který umí díky speciálnímu posílenému složení zatočit se skvrnami dokonce už za 30 sekund od aplikace na prádlo. Novým benefitem tohoto přípravku je jeho schopnost odstranit i týden zaschlé skvrny. Takže když jste právě na dovolené, nebo vaše děti na táboře, Vanish zvládne odstranit zaschlé skvrny i po příjezdu domů. Konkrétní tipy a triky, jak si poradit s různými druhy skvrn, najdete na stránce www.vanishinfo.cz/jak-na-skvrny.

bíláProdukty Vanish ale neslouží jen k odstranění skvrn. Použitím Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo bude vaše oblečení až o 3 stupně bělejší a bude mít opět krásnou bílou barvu jako  když jste ho kupovala. Od teď se už nemusíte bát šedého odstínu na bílých šatech nebo tričkách – s pomocí Vanishe si vaše oblečení zachová stejně svěží bílý odstín, jako na začátku!

Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo představuje superrychlý a účinný způsob udržování bílých oděvů i jiných látek bez poskvrnky. Má posílené složení standardu Oxi Action a působí na všechny druhy odolných skvrn. Výsledky se dostavují už za 30 vteřin a oblečení je po jeho použití zářivě bílé. K dosažení intenzivního čištění stačí do pračky přidat jednu odměrku prášku Vanish.

Vedle bělení lze prášek i gel použít na odstranění skvrn od malin nebo červeného vína, ale poradí si i s dlouho zaschlými skvrnami od trávy, bláta nebo krve. Pro odstranění skvrn z látky stačí do běžného pracího prostředku přidat půlku odměrky, v případě odolných zaschlých skvrn celou odměrku. U opravdu odolných skvrn je vhodné oblečení namočit a předčistit.

bílá

Reklama