Teď nemám samozřejmě na mysli Lucii Bílou, ta je pro mnohé favoritkou celoročně, ale jsme přece v rubrice Styl, takže bude řeč o bílé barvě.

white

Na bílou v létě nedáme dopustit. Má přece tolik výhod!

V bílé nám není takové vedro. I když je to jen zdání, ale přiznejme si, že příjemné.

white

Hodí se stejně jako černá absolutně ke všem barvám, takže odpadá složitý problém, co k čemu. Jenom bych snad nedoporučovala bílou k bílé. Zrovna dnes jsem si chtěla vzít bílé tílko k bílým kalhotám, ale připadala jsem si jako paní doktorka, která si odběhla ze špitálu pro svačinu. Ještě mi chyběly bílé zdravotní sandály a fonendoskop v kapse.

white

Kromě toho xkrát prané lněné kalhoty vypadaly vedle fungl nového křídově bílého trička ušmudlaně. Vyměnila jsem ho za barevné a bílá byla zase bílá.

white

Ale pokud přece jenom chcete chodit v bílé od hlavy k patám, zvolte různé struktury materiálů, aby vznikl alespoň nějaký kontrast.

white

Bílá je prostě pro horké léto ideální a nedá se jí nic vytknout. Nebo něco přece? Že rozšiřuje? Nad to bych se povznesla. Za jedinou nevýhodu bílé bych považovala jen to, že se snáze špiní. No, špiní se stejně jako jiné barvy, ale je to na ní víc vidět.

white

Ale zase ji můžete často prát, aniž by nám vyšisovala, takže co vám ještě brání vyrazit v bílé?  


perwollNáš tip: Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé
Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé má speciální složení, které brání zašednutí bílého prádla. Kromě toho je prvním speciálním pracím prostředkem, který s každým vypráním obnovuje bílou barvu, takže stále září jako nová. Je vhodný zejména pro bílé oblečení a všechny druhy tkanin od bavlny přes vlnu a hedvábí až po umělá vlákna.
Díky inovačnímu složení s efektem obnovení bílé se dokonce již zašedlá bílá opět rozzáří jako nová!

Reklama