5b336cbde9235obrazek.png

Jak už bylo zmíněno, bílá barva opravdu opticky přidávat na váze. To by ovšem nemělo být důvodem, proč se jí velkým obloukem vyhýbat. Bez obav si pořiďte trendy sněhobílou košili, která by měla být základním pilířem každého správného šatníku. Tu doplňte o výrazný náhrdelník, který rozbije celoplošnou fádnost svrchní části outfitu. Pomocníkem v tomto případě může být i pestrobarevný hedvábný šátek uvázaný kolem krku.

5b337eb02cb63obrazek.png

Ty z vás, co příliš nefandí bílé barvě, mohou sáhnout po elegantním bílém sáčku v prodloužené délce. Jistě jej využijete. To se hodí totiž nejen do práce a jiné formální záležitosti, ale koresponduje i s volnočasovou džínovinou. A když už jsme u denimu, i taková „džíska“ v netradičním bílém provedení není od věci. Dodá šmrnc jakékoliv módní kreaci. Velmi působivě vypadá například se šaty v maxi délkách.

5b336a824d18eobrazek.png

Jedním z trendů sezóny se stala romantická madeira. Ta z nudného oblečení vytváří originální a atraktivní modely, které i z té největší rebelky udělají romantickou vílu. Fandíte uvolněnému a pohodlnému bohémskému stylu? Rozevláté madeirové šaty v kombinaci s páskovými sandálky a slaměným kloboukem či šátkem na hlavě jsou tím pravým pro vás. Jednoduchý model v pouzdrovém střihu naopak osvěží váš pracovní look. Nebojte se k němu vzít výraznou barevnou kabelku například v dívčí růžové barvě. 

5b336a416ecc7obrazek.pngZ kolekce: Reserved

Minimalismus je vysoce módní záležitostí. Právě z tohoto důvodu se nebojte obléci se od hlavy až k patě do bílé barvy. Aby to ovšem nebyla až taková nuda, zaměřte se na materiály a textury. V tomto případě jsou naprostou nezbytností výrazné doplňky. Metalické kabelky a obutí jsou více než vítány. Stejně jako masivní šperky.   

5b336cee99a1aobrazek.pngZ kolekce: Zara

Nemusíte však vsázet pouze na jasnou sněhobílou barvu, jsou tu i jiné, neméně atraktivní odstíny. Například slonová kost či oblíbená šampaň. Jestli ovšem sáhnete po těchto tónech, už je nekombinujte s oděvy v klasicky bílém provedení. Mohla byste totiž nechtěně vytvořit iluzi zašlého oděvu, což by byla škoda. Raději zvolte výraznější kousek, ideální bude magicky zelená či neutrální hnědá.

 

bil2.jpg

Líbí se vám bílá barva?

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama