BigBrands.cz bude slavit celý víkend 17. a 18. února se zajímavými značkami, např. Love Moschino, Karl Lagerfeld nebo Liu Jo se slevami kolem 50 %, a navíc narozeninovou slevou 17 % na vše. V rámci oslav je ideální příležitost si připomenout, že nakupování je zábava a móda je hra.
moch1.jpg

5a8597c799017obrazek.jpg5a8597eaf274aobrazek.jpgDo takové atmosféry se skvěle hodí kousky jedné z nejznámějších italských značek Love Moschino. Vznikla v 80. letech a proslavila se svým výstředním barevným designem, kritikou módního průmyslu a osvětovými kampaněmi se sociální tématikou. Od roku 2013 je kreativním ředitelem americký designér Jeremy Scott. Jeho provokativní a bláznivý přístup dokonale koresponduje s podobně neuctivým postojem zakladatele Franca Moschina, který viděl módu i jako formu protestu. Nekonvenční a výrazné vzory si zamilovaly hvězdy jako Gwyneth Paltrow, Rita Ora nebo Madonna. Chcete mít také hravou kabelku nebo boty? Stavte se o víkendu na BigBrands.cz.
 
On-line shop BigBrands.cz se specializuje na flashsalové kampaně zaměřené na módu, kosmetiku a bytový design. Najdete zde velké a oblíbené módní značky, ale i méně známé nebo u nás neznámé brandy i unikátní kolekce, které se v České republice jinak neprodávají. Každý den se představí 7-10 nových značek v časově omezených kampaních. Stylové kousky oblečení, kvalitní kožené kabelky a boty, luxusní šperky ale i doplňky do bytu navíc získáte se slevou až 80 %.