Den matek je mezinárodní svátek, který vzdává poctu matkám a mateřství. V různých podobách se plodnost slavila už ve starověku, například ve starověkém Řecku uctívali „velkou matku bohů“ Kybelé, v Římě se konaly Matronalie s patronkou bohyní Juno. A možná už před 25 tisíci lety i Věstonická Venuše byla vytvořena k oslavě mateřství. Současná podoba svátku se zrodila na začátku 20. století na počest Anny Reeves Jarvisové, která bojovala za práva matek během americké občanské války. U nás se začal slavit i díky podpoře Alice Masarykové v roce 1923.
5af43074e1da1obrazek.png
 
Tradičně se dávaly ručně vyrobené dárky a skládaly básničky, ale už nejsme děti a asi ani nemáme čas. Například na BigBrands.cz najdete mnoho vhodných dárečků – radost udělají efektní šperky Orchira a Diamond Style nebo hodinky Paris Hilton, Gant a mnoha dalších značek. Hodí se i kvalitní kabelka, například Guess, Calvin Klein či Desigual. Nebo drobnost do bytu, třeba aromatické svíčky. A vše se slevou až 85 %. Jen si vám netroufáme doporučit, zda slevu přiznat, abyste byli pochválení, jak umíte šikovně nakupovat, nebo zatajit, aby si maminka nemyslela, že na ní šetříte. :) A aspoň veršík byste složit mohli!? :)
5af42fedecaa1obrazek.png
 
On-line shop BigBrands.cz se specializuje na flashsalové kampaně zaměřené na módu, kosmetiku a bytový design. Najdete zde velké a oblíbené módní značky, ale i méně známé nebo u nás neznámé brandy i unikátní kolekce, které se v České republice jinak neprodávají. Každý den se představí 7-10 nových značek v časově omezených kampaních. Stylové kousky oblečení, kvalitní kožené kabelky a boty, luxusní šperky ale i doplňky do bytu navíc získáte se slevou až 80 %.
5af43115f1171obrazek.png
5af430b3e98e8obrazek.png

Reklama