Nepostradatelným letním kouskem jsou sluneční brýle. Chraňte své oči s kvalitními značkami, jako jsou například Gant, Guess, Calvin Klein nebo Lacoste… Do města i na pláž se vám budou hodit bavlněná trička a mikiny s efektními potisky Trussardi Collection.
5b4873beb19b9obrazek.png
5b4873f6112f8obrazek.png
U moře nebo u rybníka určitě využijete pohodlné plátěnky nebo pantofle značky Paez. Je to vlastně stylová verze tradiční argentinské obuvi, samozřejmě z kvalitních přírodních materiálů. Nebo klikněte na elegantní a hravou kolekci značky Vices. Jemné páskové sandálky z eko kůže rozsvítí každý outfit ať už míříte do práce nebo si užíváte romantický večer na pláži.
5b48740c39b0bobrazek.png
                   
Na BigBrands.cz najdete spoustu dalších letních kousků, které se vám budou hodit ve městě i na pláži – oblečení i doplňky různých značek a vždy výhodně. Tak se podívejte! :)
5b48742e86e09obrazek.png

5b4874398918cobrazek.pngOn-line shop BigBrands.cz se specializuje na flashsalové kampaně zaměřené na módu, kosmetiku a bytový design. Najdete zde velké a oblíbené módní značky, ale i méně známé nebo u nás neznámé brandy i unikátní kolekce, které se v České republice jinak neprodávají. Každý den se představí 7-10 nových značek v časově omezených kampaních. Stylové kousky oblečení, kvalitní kožené kabelky a boty, luxusní šperky ale i doplňky do bytu navíc získáte se slevou až 85 %.

Uložit

Reklama