Italská značka s nadčasovým moderním designem, vysokou kvalitou a přitom cenově dostupná. Na svém renomé pracuje již přes 90 let. V roce 1927 v italské Bologni založil Aldo Furlanetto velkoobchod s dámskými módními doplňky. Později, v roce 1955 první obchod Furla, který dokonce na stejné adrese funguje dodnes. První kolekce kabelek a doplňků přišla na svět až v 70. letech, kdy se děti, Carlo, Paolo a Giovanna, přidaly k otci a udaly značce nový směr. Od té doby věhlas značky stále stoupá a dnes prodává kabelky do celého světa. Navíc se snaží propagovat italskou kulturu a podporuje mladé umělce. Přívlastek „Made in Italy“ zůstává základem filozofie značky a zvyšuje její auru exkluzivity.
5b2b8c1629c59obrazek.png
 
Nejznámějším modelem je Furla Metropolis – malá kabelka, která se už stala klasikou. Má jednoduchý tvar a výrazné zapínání. Prostě skvělý doplněk na párty – vejde se do ní všechno důležité. Navíc je k dostání v několika velikostech a mnoha barvách. Samozřejmě je vyrobena z té nejkvalitnější kůže. A na BigBrands.cz je najdete za skvělou cenu.
Na BigBrands.cz najdete spoustu dalších zajímavých značek kabelek. A nyní běží sezónní výprodeje, takže například v sobotu bude sleva na velké kabelky. Tak se koukněte! :)
5b2b8c4a5f6a3obrazek.png
 
On-line shop BigBrands.cz se specializuje na flashsalové kampaně zaměřené na módu, kosmetiku a bytový design. Najdete zde velké a oblíbené módní značky, ale i méně známé nebo u nás neznámé brandy i unikátní kolekce, které se v České republice jinak neprodávají. Každý den se představí 7-10 nových značek v časově omezených kampaních. Stylové kousky oblečení, kvalitní kožené kabelky a boty, luxusní šperky ale i doplňky do bytu navíc získáte se slevou až 85 %.
5b2b8b98937d0obrazek.png

Reklama