Máte rádi zmrzlinu, která má lehkou smetanovou příchuť? Je zmrzlina pro vás pokušením, kterému neodoláte? Pak musíte ochutnat všechny tři varianty zmrzliny Big Milk od Algidy!

Dopřejte si ten požitek a ochutnejte novou nadýchanou, lahodně krémovou zmrzlinu Big Milk od Algidy. Big Milk je pořádný kus zmrzliny plné mléka s kapkou smetany.

algida

AlgidaPro ty, kteří si chtějí dopřát zmrzlinu Big Milk kdekoli, jsou tu tři příchutě nanuků, které mají tu správnou velikost, aby osvěžily, potěšily a vzaly chuťové pohárky na lahodně smetanový výlet. Pochutnat si tak můžete na vanilkovém nanuku Big Milk s čokoládovou polevou, ovocnou polevou nebo bez polevy - je to jen na vás.

Na pořádné domácí mlsání s rodinou i s přáteli je tu pro vás Big Milk ve vaničkách. Ten je také k dostání ve třech smetanových variantách: čokoládová, ovocná a vanilková.

Zmrzlinu si můžete dopřát ve třech variantách na dřívku i ve vaničce

  • AlgidaBig Milk Vanilla

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany. To je Big Milk Vanilla, potěší všechny milovníky jemných smetanovo-vanilkových příchutí.

 

  • AlgidaBig Milk Choco

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany, navíc v kakaové polevě. Je ideální pro ty, kteří mají oblíbenou nanukovou klasiku.

 

  • AlgidaBig Milk Fruit

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany, navíc obalená v ovocné jahodové zmrzlině. Zmrzlinové potěšení pro vyznavače krémových ovocných kombinací.

Myslíte, že vás naše inspirace zaujala? Pak Big Milk vyzkoušejte a oceňte její jemnou a lehkou smetanovou chuť!

Více informací najdete na www.bigmilk.cz