Rekonstruujete panelákové jádro a rádi byste si pořídili bidet, jenže do stísněných prostor se další keramická mísa prostě nevejde. Řešení je snadné: Elektronický bidet nahradí každé záchodové prkénko!

Jestliže bydlíte v paneláku, jistě řešíte prostor. Standard bydlení, který vyhovoval, nebo spíš musel stačit našim rodičům a prarodičům, je dnes již přežitkem. Moderní člověk zkrátka očekává něco víc než „králikárnu". Jenže všechny paneláky zbourat a vystavět na jejich místě nové bydlení je veskrze nemožné. A tak se často sahá k rekonstrukcím, které nemoderní bydlení provzdušní.

elektronický bidet

Základem rekonstrukce bytu v posttotalitním paneláku se stala výměna umakartového jádra s koupelnou a toaletou. Ale ať se architekt snaží sebevíc, kde není prostor, tam si ho nevymyslí. Často tak vznikají sice pěkné, leč malé koupelničky a pidizáchůdky, do kterých objemnější jedinec musí vcházet pozadu. V takovém místě si můžete o bidetu nechat leda zdát...

Splněný sen: Elektronický bidet

My vám poradíme, jak si takový sen o bidetu nejen splnit, ale dokonce ho i o něco vylepšit! Řešením je totiž elektronický bidet, který se instaluje velice snadno namísto obyčejného WC prkénka a má mnoho neocenitelnýchfunkcí, jež byste u klasického bidetu hledali jen stěží.

Co elektronický bidet umí?

elektronický bidetPro vaše pohodlí a luxus je elektronický bidet vybaven mnoha funkcemi: Sedátko je vyhřívané a je možné regulovat jeho teplotu, stejně jako teplotu vody, kterou budete oplachováni. U vody zle regulovat také sílu proudu a je zde možnost jejího pulsování. Po očistě vodou budete samozřejmě bidetem usušeni, obdobně jako při sušení vlasů fénem. Jestli si příliš nerozumíte s technikou, nemusíte se vůbec obávat, protože elektronický bidet má velice jednoduché ovládání pomocí několika tlačítek. Snadná je i samotná montáž bidetu - stačí přívod studené vody azásuvka na 220V, ze které si váš nový pomocník bere jen nepatrné množství proudu. A abyste se nebáli, že se vám bidet po čase zanese, je vybaven funkcí samočištění trysek, která se spouští docela automaticky před a po každém použití.

Kde si můžete tento bidet pořídit?

Zaujal-li vás elektronický bidet, není v dnešní elektronické době nic snazšího, než pořídit si ho pomocí internetu. Stačí kliknout na následující odkaz a dostanete se přímo do e-shopu, ve kterém najdete i odkaz na kamenné prodejny...

Pokud vás elektronický bidet zaujal a ráda byste se o něm dozvěděla více, pište přímo do diskuze pod tímto článkem, nebo je zasílejte na e-mail: zuzana.sommerova@zena-in.cz.
Reklama