Houpání děti milují od miminek. Líbí se jim pohled na svět z jiné perspektivy. Ale houpání se líbí i dospělým, užívají si klidu, relaxace a vzpomínají na dětství.

Prázdniny jsou časem her, radovánek, pohody a zábavy na zahradě. Všechny víme, že je dětem nejlépe na čerstvém vzduchu a hry na zahradě jsou o prázdninách nejlepší. Jenže i venku děti vyžadují zábavu. Máme pro vás skvělý tip! Houpací kruh Woody.

S houpačkou Woody máme i redakční zkušenosti. Jak se Houpací kruh Woody líbil Lucce?

lucka.jpg

Houpací kruh Woody máme na chalupě na samotě u lesa. Někdy sebou vezmeme Lucce (9,5 roku) kamarády, ale dost často jedeme jen s Lucou. Pak Lucie po nějaké době nemá co dělat, nudí se a vyžaduje zábavu s rodiči. Proto jsem přemýšlela čím Lucce udělat radost a zajistit jí příjemnou zábavu pokud se jí nemohu hned věnovat.

Pak jsem přišla na houpací kruh a musím říci, že to byla trefa do černého. Lucka tráví na houpacím kruhu hodně času, houpe sebe i zvířátka. Kruh je dost velký, že pokud si tam dá Lucka deku, klidně se do něho položí, pomalinku se houpe a čte si u toho knížku. Několikrát se i stalo, že Lucinka, která od jednoho roku přes den nespí, na houpacím kruhu spokojeně usnula.

Dokonce se s Lucou na kruhu houpeme obě spolu a užíváme si přitom spousty legrace. Zvládáme na kruhu hrát i karty. Kruh má nosnost do 100 kg, takže pro dvě děti je také ideální. Už teď láká Lucka na prázdniny na chalupu a na zábavu na houpačce.


kolazhoupacka.jpg
Houpací kruh WOODY

Houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák je vypleten provazovou sítí, kovový rám je rovněž chráněný provazem.
Použitý materiál umožňuje komfortní odpočinek i bezpečné houpání. Houpačka se může používat pouze vsedě nebo vleže. Zavěšuje se za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena zataveným uzlem ve spodní části kruhu.
Průměr kruhu: 85 cm | Věk: 3+| Max. nosnost: 100 kg nebo pro 1-2 děti | Váha: 7 kg | Délka závěsných lan je 170 cm.
 
Houpačka byla oceněna jako vítěz soutěže HRAČKA ROKU 2013. Tato houpačka je určena pro venkovní použití. Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.

Více inspirace najdete na stránkách www.hrackyprovsechny.cz


 

Reklama