Máme tu opět krásnou akci pro čtenářky Ženy-in. Chcete zažít bezva říjnovou sobotu, kde se budete bavit, zúčastníte se módní přehlídky jen pro Ženy-in, dozvědět se spoustu zajímavých věcí a ještě si se slevou koupit na sebe něco pěkného? Pak si přečtěte článek o plánované akci a zjistěte, jestli máte v sobotu 2. 10. volno! Pokud ale volno nemáte a chcete si koupit něco pěkného se slevou, pak i pro vás je tato informace, protože slevové kupony na nákup v butiku může získat každá z vás!  

 

Kostým doplněný klasickou halenkou by neměl chybět v šatníku žádné zaměstnané ženy. V současnosti, kdy fantazie módních tvůrců nezná mezí, je snadné najít nadčasové, lehce kombinovatelné oblečení do kanceláře, v němž se ženy budou cítit jako v druhé kůži.

 

K velkým přednostem módního domu Magic Helena patří jednoduché střídání jednotlivých oděvních součástí. K sakům a kabátkům lze snadno zvolit kalhoty, sukně různých délek nebo pouzdrové šaty. Obchody Magic Helena nabízejí oblečení pro ženy ve velikostech 36-50, pro muže ve velikostech 48-64, a to pro všechny typy postav. Dámské oděvy jsou pro snadnější výběr typově vhodných barevných odstínů rozděleny na studené a teplé tóny. Pokud si přesto nebudete vědět rady s kombinacemi barev a výběrem oblečení, poradí Vám odborně vyškolené asistentky prodeje.

 

Chcete se dozvědět přímo od odborníků, co Vám sluší?

Rádi byste si vyzkoušeli vhodné barvy a střihy právě pro Váš typ a postavu? Máme pro Vás, výborný tip.

 

Akce pro 40 čtenářek Ženy-in!

Čtenářky magazínu Žena-in mají nyní skvělou příležitost zúčastnit se skvěle stráveného dne v klubu Magic Helena. Stačí, když se zúčastníte soutěže, která dneska začíná!

 

SEMINÁŘ ŽENY-IN

V klubu Magic Helena

6. patro, Obchodní dům Baťa, Václavské nám. 6, Praha 1

v sobotu 2. 10.od 14.00 hod.

 

Program semináře je opravdu lákavý a věříme, že Vás zaujme!

 

Čeká Vás totiž:

-       - malá módní přehlídka dámské módy Magic Helena společně s kabelkami značky Aigner

-       - novinky v oblasti vůní parfumerie Fann

-       - vhodné brýlové obruby, trendy a tipy Optiky Horus

      - kosmetika a péče o pleť, ukázky líčení

      - poradenství v oblasti oblékání, vhodné barvy a střihy pro Váš typ a postavu s možností vyzkoušení

 

Každá výherkyně, která se této krásné akce zúčastní, získá kupón na slevu 20 %, který bude moci hned použít při nákupu modelu! (bude platit až do 30. 11. 2004)

 

Navíc každý účastník získá dárek – tašku plnou časopisů od nakladatelství Burda Praha.

 

Pokud jste soutěživé a chcete své štěstí pokoušet teď hned, můžete soutěžit přímo na magazínu Žena-in. Soutěž o účast na akci s Magic Helena můžete vyhrát ZDE

 

Magic Helena pro všechny Ženy-in!

Pokud snad nemáte v sobotu 2.10. čas, ale ráda byste se něčeho podobného zúčastnila, máte možnost: Magic Helena pořádá pravidelná sezení se svými klientkami. Program sice není tak nabitý, jako na speciální sobotní akci jen pro Ženy-in, ale zajímavých témat bude dost - stačí si jen vybrat, které je právě pro Vás to nejzajímavější. Na podrobnější program klikněte ZDE. K účasti stačí jen si dopředu telefonicky zarezervovat místo a příjemné odpoledne v klubu Magic Helena je Vaše.

 

Chcete získat kupón na slevu 20 % na nákup oblečení v Prodejnách Magic Helena, který bude platit až do 30. 11. 2004? Tento kupón mohou získat čtenářky, které si budou chtít v butiku MAGIC HELENA něco koupit!  Postačí, když  na tel.: 724 302 602 uvedou svou e-mailovou adresu a že jsou čtenářkami Ženy-in.

Reklama