te2.jpgA pokud je právě filtrovaná káva nedílnou součástí vaší ranní rutiny pro začátek dne plného energie, máme pro vás dobrou zprávu: Značka Tefal představuje novinku v překapávacích kávovarech, která pro vás kávu připraví bez ohledu na zvonění budíku, přesně na čas!

Ať už zvolíte kávovar v minimalistickém bílém provedení řady Tefal Sense CM693110 nebo elegantním černém Tefal Smart’N Light CM600810, určitě nešlápnete vedle, svým moderním designem totiž zapadnout do každé kuchyně. Překapávače Tefal jsou jedinečné svým časovačem, který si můžete nastavit až 24 hodin předem, takže vás odteď může každý den budit místo otravného budíku vůně čerstvé kávy, která vydrží horká až 30 minut, a navíc už se vám nikdy nestane, že si nebudete moci dopřát svůj ranní šálek kávy. Časovač si můžete navolit na velkém, a hlavně snadno čitelném displeji s komfortními dotykovými tlačítky, který přispívá k ještě pohodlnější manipulaci. Součástí překapávače je i praktická konvice o objemu 1,25 litru, která vám umožní připravit až 15 šálků kávy najednou. A velkokapacitní zásobník na filtr se zároveň postará o rychlost přípravy dokonalé kávy. Překapávače disponují také funkcí AROMA, která vám poskytne kávu plnou chuti díky předběžné extrakci před filtrací, nebo systémem anti-drip, který vám umožní si svou kávu vychutnat už během její přípravy. Oba tyto úžasné produkty jsou v prodeji již od září 2021. Ve stejném designu u obou překapávačů je i konvička a topinkovač, a je tedy možné zakoupit jako designový set.

Doporučená cena Tefal Sence CM693110 a Tefal Smart’N Light CM600810 je 1 699 Kč

te1.jpg

Více informací www.tefal.cz nebo www.homeandcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
6141c0984a58cobrazek.png

Reklama